Komputer się resetuje podczas ładowania Windows

Witam Serdecznie nie umiem sobie poradzić mam 2 komputery i jak przełożę dysk sata z jednego do 2 komputera dysk z Windows xp Komputer się resetuje podczas ładowania Windows w miejscu gdzie jest czarne tło i pisze Windows xp a na obeznam komputerze jest ok oboczny komputer to ASUS M2A-VM AMD (Socket AM2 2.20 Ghz 2 GB ram Zintegrowana karta graficzna ATI Radeon X1250 Dysk 160 GB zintegrowana muzyka realtek hd zasilacz 400 w Na Tej konfiguracji do dziś ok chodzi komputer A jak przełożę dysk do komputera GIGABYTE GA-7VT880 AMD (Socket A 1.52 Ghz 256 MB ram grafika ati radeon 9600 AGP muzyka zintegrowana zasilacz 460 w to poprzenoszeniu do tej konfiguracji win xp komputer Komputer się resetuje podczas ładowania Windows w miejscu loga win na czarnym tle a powrotem cofnę dysk do komputera asus i Windows odpala się na dysku ata komputer GIGABYTE śmiga ok na dysku z laptopa Windows 7 odpala się ale podaje ze Windows trzeba zainstalować pod ten komputer proszę rozwiaćź me myśli czy dobrze myślę ze jak wezmę zainstaluje pod GIGABYTE Windows będzie ok czy tonie współgranie systemu z komputerem czy inna wada bo na dysku z laptopa win 7 uruchomił się było widać pulpit informacje o zainstalowaniu system od nowsza każda poradę dziękuje Pozdrawiam forumowiczów

Odpowiedzi: 4

[b]Veers[/b], masz cierpliwość? To proszę bardzo ](*,)
XanTyp
Dodano
19.04.2012 22:20:30
Dziękuje za odpowiedź poraź pierwszy miałem taki problem ze przenosiłem dysk z komputera do komputera resetował się a u wujka z laptopa z Windows 7 uruchomił się ale tak jak przed mówca napisał Windows miał problemy na pulpicie podało żeby naprawić system a xp tylko się resetuje jak z asusa dysk podpinam dlatego spytałem może mało zrozumiale za co przepraszam ponieważ ATA dyski nigdy mi takich problemów nie pokazywały
bos_kg
Dodano
19.04.2012 15:45:17
Tak jak napisał XanTyp - nawet nie chciało mi się czytać do połowy, ale jako że mam zupełnie nową szklaną kulę (na gwarancji), to ja sobie wypróbuję: po przenoszeniu konfiguracji win xp komputer się resetuje podczas ładowania Windows w miejscu loga win na czarnym tle, ponieważ sterowniki kontrolera dysków różnią się bardzo mocno dlatego Windows 7 podaje że trzeba go zainstalować pod ten komputer tak wydaje się że dobrze myślisz że jak weźmiesz i zainstalujesz pod GIGABYTE Windows będzie ok i będzie widać pulpit bez informacji o zainstalowaniu systemu od nowsza
Veers
Dodano
18.04.2012 11:28:32
[quote=bos_kg]a na obeznam komputerze jest ok oboczny komputer to (...) Windows 7 odpala się ale podaje ze Windows trzeba zainstalować pod ten komputer proszę rozwiaćź me myśli[/quote]Nie chce mi się rozwiewać twoich myśli, bo moje pokręciło w cały świat. Napisz tego posta jak człowiek, zamiast częstować ludzi bełkotliwymi skrótami myślowymi. Wstawienie paru kropek mających na celu połamanie jednego zdania na kilka też by nie zawadziło. Nie widzę powodów, żebyś miał się spieszyć z pisaniem - aż tak bardzo.
XanTyp
Dodano
17.04.2012 16:02:53
bos_kg
Dodano:
17.04.2012 14:09:11
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1