Kodeki

Witam, Używam kodeków k-lite full i wszystkie filmy działały ok, dopóki nie zacząłem bawić się w instalowanie konwerterów video jak WinAvi, Replay Converter... Teraz niektóre filmy na działają prawidłowo ("Otwieranie multimediów..." o po "chwili zmiana nośnika..." i błąd). Odinstalowałem wszystkie konwertery, które zainstalowałem, przeinstalowałem k-lite full i niestety bez rezultatu. Nadal wiele filmów mi nie działa. Najlepiej byłoby pewnie odinstalować wszystkie kodeki, tylko jak to zrobić? z góry wielkie dzięki za pomoc, pozdrawiam

Odpowiedzi: 5

to pewnie te instalowane ze sprzętem. zostaw je w spokoju. wyczyść rejestr po tych video konwerterach, zrestartuj maszynę i instaluj od nowa kodeki na czysto.
Endrju
Dodano
27.09.2007 09:13:58
no tak, próbowałem usunąc wszystkie, ale niektórych się nie da usunąć, same pojawiają się chwilę po usunięciu...
yaray0
Dodano
26.09.2007 16:43:08
z menedżera nie usuwaj, tam tylko podglądasz co masz zainstalowane w systemie. co do plików z rozszerzeniem .ax do usunięcia wszystkie, poza tymi co się zainstalowały z systemem, a nie tylko te zawierające "wmv" jak napisałeś
Endrju
Dodano
26.09.2007 09:28:47
Niestety w zaden sposob, ani z menadzera uradzen, ani recznie, nie moge usunac tych sterownikow. Po usunieciu pojawiaja sie po chwili ponownie. Dodam, ze problem z odtwarzaniem jest w niektorych plikach wmv. Dlatego probowalem usunac jakies pliki ax z nawa wmv, ale nic z tego...
yaray0
Dodano
26.09.2007 00:45:11
niektóre kodeki można usunąć poprzez panel sterowania [np. ac3 filter], inne znajdują się tam gdzie tam je uzytkownik upakował [najczęściej "Program Files"]. nadto w menedżerze urządzeń masz listę kodeków audio i wideo. Szukaj również plików z rozszerzeniem .ax
Endrju
Dodano
25.09.2007 10:01:11
yaray0
Dodano:
25.09.2007 00:48:40
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1