klucz office-a 2007 a klucz do outlooka

Witam! na lapku mam oryginalna viste business oraz zainstalowany pakiet office 2007 w wersji domowej (word, excel, powerpoint i onenote). wszystko jest aktywowane. ostatnio uruchomiłem pierwszy raz outlooka i ku mojemu lekkiemu zdziwieniu zostałem poproszony o klucz produktu microsoft office. wygrzebałem pudełko, wpisałem numer i ... niestety klucz okazał się nieprawidłowy :wtf: TAK, upewniłem się że jest poprawny. próbowałem jeszcze wpisać klucz visty który jest nalepiony na lapka ale to też nic nie dało. Jak zatem aktywować nieszczęsnego outlooka? z góry dziękuję za odzew :) spiro

Odpowiedzi: 2

@Ucho, dzięki za odpowiedź. właśnie rozmawiałem z supportem MS. Sprawa okazała się banalna ;) Otóż przy zakupie lapka w sklepie wgrali jakiegoś triala office-a 2007 zawierającego m.in. outlooka. Ja kupiłem wersję Student (word, excel, powerpoint, onenote) i klucz produktu działa TYLKO z programami wchodzącymi w skład tego pakietu. ...czyli pozostaje mi zabawa z outlook expressem :) pozdrawiam spiro
spiro
Dodano
02.04.2009 11:55:59
  • Ucho 03.04.2009 01:19:58

    [quote=spiro]@Ucho, dzięki za odpowiedź[/quote] Nie ma sprawy. Ja też dzięki za info. [quote=spiro]...czyli pozostaje mi zabawa z outlook expressem :)[/quote] Niekoniecznie. Jest tyle dobrych klientów poczty...Osobiście długo używałem OE i byłem bardzo zadowolony: szybki, sprawny i bez zbędnych wodotrysków. Do dzisiaj korzystam też z Thunderbird`a. Jest niezły. Ostatnimi czasy jednak testuję sobie ową "nowość" Microsoftu czyli Windows Live i wiesz co (?), też jest OK :-). mógłby być tylko troszkę szybszy.

Pierwszy raz z czymś takim się spotykam, bo nie ma czegoś takiego jak klucz do Outlooka w MS Office. Czary jakieś. Osobiście zadzwoniłbym jutro do Microsoftu (zakładam, że Office tysz legal :lol: ). Jak się dowiesz co jest grane to daj cynk na Forum. Pewnikiem preinstalka Office załatwiłaby sprawę, ale po co, jak to może trywialna sprawa. Dla wszelkiego ściągnij i odpal program SIW ( http://www.gtopala.com/siw-download.html ) i odczytaj i porównaj numery seryjne Twego Office-a w kompie z numerem na pudełku.
Ucho
Dodano
02.04.2009 02:25:53
spiro
Dodano:
02.04.2009 02:05:09
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1