kłopoty z projektorem w windows7

Witam wszystkich serdecznie , mam kłopot z projektorem w windows7 , a mianowicie skrut klawiszowy do ustawień projektora to; (win) + (P)i tu mamy wybór połończeń z projektorem , możemy ustawić aby wyświetlał się obraz monitora na laptopie i na scianie z projektora . A umnie jest tak ,że projektor pracuje a gdy dodłończe kabel z projektora do laptopa gaśnie obraz pulpitu a projektor nie podaje obrazu . w xp miałem to automatycznie po podłończeniu kabla był obraz z projektora , nic nie trzeba było robić to samo miałem z vistą ,z resztą w każdym laptopie z fabrycznie wgranym systemem nie miałem z tym kłopotu , a po wgraniu Windowsa 7 nie brakuje mi żadnego sterownika w menadzerze urzadzeń a mimo to projektor nie nawjazuje automatycznego połończenia z laptopem ( acer travelmate 5720 ) komputer byl kupiony z vistą . Robiłem różne kombinacje w projektorze mam 2 Porty VGA , jeden do projektor + laptop( COMPUTER IN) , a drugi projektor + monitor ( MONITOR OUT) , więc przełańczałem na przemian kabel raz tu a raz tu efekt był taki że zmniejszał mi sie na moment obraz na monitorze i nawet na chwile projektor pokazał pulpit na scianie ale tylko na chwile i nic dalej jakby niebyło dobrej komunikacji . Mam pytanie czy w menadzerze urzadzeń nie powinno być urządzenia projektor a jeśli tak to jak to do dać sam system nie wykrywa żadnych problemów do rozwjazania ? , czy potrzebny jest jakiś specjalny sterownik , nadmienjam że wcześniwj ten projektor bez problemu pracował z tym laptopem w systemie vista ultimate a potem w xp prof. Z góry dziekuje z pomoc

Odpowiedzi: 0

mcfly102
Dodano:
04.11.2009 16:36:18
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0