KLOPOTY Z KOMPEM

mam strasznie duzy problem sam komputer mi sie restartuje i niemam zielonego pojecia dlaczego bardzo bym prosil o pomoc

Odpowiedzi: 3

Nie wiesz jaką masz konfigurację ? Jaki procesor, płyta główna, karta dzwiękowa, karta sieciowa, modem itd ?????? Jeźeli na początku, po zainstalowaniu XP wszystko było OK, to moźliwe, źe przyczyną sa sterowniki (czy coś uaktualniałeś ?)lub scrakowane oprogramowanie lub wirus lub wszystkiego po trochu. Sprawdz przede wszystkim w Narzędziach Administracyjnych, Podgląd Zdarzeń – masz tam zapisane zdarzenia w systemie i jeśli zobaczysz czerwony znaczek – to z menu kontekstowego wybierz właściwości i zobacz co spowodowało dane zdarzenie. Pomęcz się trochę i przejrzyj te zapisy, moźe to Ci coś wyjaśni. Moźe zwróć uwagę czy restarty nie występują przy uruchomionych pewnych aplikacjach, wyrzuć niepotrzebne programy z autostartu i te uruchamiane w czasie startu systemu (ile tam czasami jest śmieci !) (odpal Start–Uruchom–MSCONFIG)Tyle na razie i opisz trochę swój system ! Masz Home czy Prof ?
Anonymous
Dodano
26.01.2002 19:03:12
Windowsa mam juz od jakiegos miesiaca i niemaialem zadnych klopotow a co do konfiguracji to dokladnie nie wiem jak ja skafigurowac ale mysle ze zrobilem to dobrze bo mialem wczesniej windowsa ME i jakos dzialal poprawnie sprawdzalem temp procka wszytko jest oki gry mi bez zadnych problemow dzialaja i programy tez tak samo jak i rozne uzadzenia jakie mam podlaczone takie jak skaner czy drukarka wszystko to dzial bez zazutow ale mam tylko ten jeden problem z tym RESTARTEM bez niczego sam mi sie resetuje a po skan–disku niewykrywa zadnego bledu (wiem tylko tyle ze zmiejszylem objetos win wylaczajc hibernacje i skasowalem pliki z katalogu dllcache)... :–)
Anonymous
Dodano
26.01.2002 17:28:20
czy uwaźasz, źe na forum są jasnowidze ? Moźe podaj coś bliźej: szczegółową konfigurację, czy resety są od początku zainstalowania XP, czy zaczęły się później, czy coś juź robiłeś w systemie itd Przecieź nikt Ci nic konkretnego nie powie na podstawie stwierdzenia, źe komp nie chodzi i ludziska pomóźta......
Anonymous
Dodano
26.01.2002 15:35:46
Anonymous
Dodano:
26.01.2002 15:13:53
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1