Kłopot ze słownikiem w MSO 2007....

Wszystko ponastawiane na język polski, jednak poprawianie tekstu działa w innym jezyku. Objawia się to tym, że wszystkie rodzime zdania i słowa podkreślane są jako błąd. Sprawdzałem narzędzie jezykowe, jezyk w systemie wszystko nastawione poprawnie jednak problem istnieje dalej.. Jakas rada oprocz reinstalki Office'a ?

Odpowiedzi: 4

Ok, trochę się przyłożyłem i jeśli chcesz, to możemy zrobić tak: Znalazłem w sieci pdf ze zbiorem polskich wyrazów, usunąłem z niego słowa typu strona nr.x itd oraz wstęp od autorów. Być może coś przeoczyłem, ale to w sumie nie powinno zawadzać. Skopiowałem słówka do custom.dic i zapisałem go ze zmianami. Sprawdziłem działanie i działa więc u ciebie też powinno to zadziałać. Adres pliku to: C:\Documents and Settings\Nazwa_użytkownika\Dane aplikacji\Microsoft\UProof Pliczek waży marne 380 kilo więc zapodaj mi swój adres e-mail na PW to Ci go podeślę w najbliższym terminie, czyli pewnie jutro rano :)
XanTyp
Dodano
24.09.2009 01:21:01
No właśnie wszystko jest ustawione na polski (sprawdzalem) mimo to podkresla i tak jakby nie rozpoznawal polskiego jako jezyka do poprawy. W dodatku jest to office polski (99% pewnosci dowiem sie w poniedzialek) A co do linku powyzej to jak figuruje polski to jak mam dodac ten drugi polski czy moze wyczyscic i dodac od nowa ? W tamtym przypadku byla to wersja angielska a tutaj jest raczej polak jak pisze powyzej...
masinski
Dodano
24.09.2009 00:33:54
Takie proste pytanie: a jak jest ustawiony język dokumentu (już w samym Wordzie - a nie w systemie).
Veers
Dodano
23.09.2009 11:00:07
http://forum.centrumxp.pl/default.aspx?g=posts&t=155034
XanTyp
Dodano
23.09.2009 00:53:28
masinski
Dodano:
22.09.2009 19:21:22
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1