klawiatura nie dzialaja klawisze multimedialne

Klawiatura to TRACER EXCLUSIVE SHINE TRK-14SK Po zainstalowaniu sterowników, klawisze multimedialne nie działają. Kontaktowałem się z producentem, twierdzi ze mam zainstalowane jakiś soft, który przechwytuje kody klawiatury. Jaki to moze być soft? Nie mogę odistalować sterowników, bo pojawia się błąd Coult not open install.log file, jednak w katalogu gdzie instalują się stery, plik ten jest. Miał ktoś taki problem, Co zrobić zeby to dziłało?

Odpowiedzi: 4

niestety, nawet na windowsowskim sofcie nie dzialaja te klawisze, nic Mam XP + SP3. Gdzie moze być problem, nie mam pojecia.
Thomas
Dodano
16.09.2008 02:55:16
Rada taka jaką zawarłem w poście powyżej: korzystaj z Windows Media Playera i Internet Explorera to będzie wszystko działać... Rozumiem że Service Packa masz 2 lub 3 do XP albo Vistę. Bo ja na SP1 miałem problemy z działaniem tej klawiatury.
Razorek
Dodano
14.09.2008 18:00:17
Stery znalazłem na stronie tracera, ale fakt, miałem problem żeby je znaleźć. Powiedz mi, czy bez sterowników, działają ci klawisze multimedialne? Udało mi się odinstalować stery za pomocą Uninstall Plus v4.1, ale klawisze nadaj nie działają. Wcześniej (jak były stery) to przynajmniej po wciśnięciu klawiszy pokazywały się ikonki przypisane do nich. A teraz nic. Macie jakieś rady?
Thomas
Dodano
14.09.2008 03:21:58
Osobiście używam tej samej klawiatury. Dobry jesteś że stery do tego znalazłeś :p Te załączone na dyskietce są od ... tak Win. 98 i 2000. No ale jak się nie czyta to się później tak ma. Poszukaj sposobów na pozbycie się niechcianego softu. A co do przycisków multimedialnych: działają tylko pod sprzętem windowsowskim czyli IE i WMP. Oczywiście globalnie działają te od głośności, maila, przeglądarki (ten z domkiem)i wyszukiwania.
Razorek
Dodano
13.09.2008 23:16:50
Thomas
Dodano:
13.09.2008 19:55:53
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1