Kilka zadań w excelu... kto rozwiąże ?? Stawiam duuuuużą butle

Witam Jak w temacie. Czy są jacys chętni na wykonanie kilku zadań w excelu ?? Jest ich około 15-20: szacunkowy czas który trzeba poświęcic na każde dla osoby wtajemniczonej w excela : od 3 do 15 minut. Max 2-3 h na całośc. Forma odwdzięczenia się: do dogadania, może byc butla, moze byc paypal, jestem z Wawy jak cos. Termin oddania: sobota wieczór Osoby zainteresowane zapraszam Kontakt : priv, post na forum PS: dodatkowo dopłacę jeśli chętna osoba pokazałaby mi "na żywo" u siebie jak je wykonała. W tej kwestii mam mocno ograniczony czas: tylko sobota późne ppłd/ wieczór , jestem ze Śródmieścia ( w-wa )

Odpowiedzi: 1

Skoro jesteś na tyle zorientowany, aby nawet przewidzieć czas, który zejdzie na ich wykonanie, to nie powinieneś mieć z tym problemu. To jest forum informatyczne, a nie dla leni, którym nie chce się uczyć w szkole. Zamykam i proszę na przyszłość dobrze to sobie zakapować: Pomoc w rozwiązaniu problemu z fragmentem algorytmu (czy to w Excelu czy C++, czy w czymkolwiek innym) - to jest powód do pisania postów, ale namawianie ludzi do odwalania za ciebie zadań domowych, to już dalece znacząca przesada. Zamykam temat i nie chcę widzieć nowych o takiej samej tematyce, albo zastosuję skuteczniejsze środki zapobiegawcze.
XanTyp
Dodano
30.11.2011 22:42:28
enklavapl
Dodano:
30.11.2011 22:03:54
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1