Kilka wersji językowych napisów z plikiem avi na DVD playerze Panasonic.

Więc mój problem jest taki, chciałem nagrać sobie film na cd w formacie avi z trzema wersjami językowymi. Więc nagrałem poprostu cd z plikami devil wears prada.avi devil wears prada.txt devil wears pradaa.txt i devil wears pradaaa.txt. Jako wersje językowe polski, angielski, czeski. Ale gdy włożyłem to do DVD playera firmy Panasonic, to nie moge zmieniać napisów, działa tylko włączone albo wyłączone. Szukałem po internecie, ale bardzo trudno jest mi sformółować zaganienie, żeby znaleść coś konkretnego. [-o< Angielski tekst potrzebny mi jest do nauki w czasie oglądania, polski żeby zrozumieć, a czeski dla moich kuzynów, ktorzy mówią po polsku, ale wolą czeskie tłumaczenia.. . Nie mam pojęcia jak to zrobić. Wiem, że powiecie mi żeby na płyte dvd to nagrać, ale na płytach dvd nagrywam i tak po 4 filmy avi więc po co marnować miejsce... w dodatku jakość się nie zmieni chyba, że bym miał filmy fulldvd. Przydała by mi się płyta cd rw żeby popróbować rózne nazwy ale nie mam żadnego pojęcia jak to nazwać.. może, gdyby było devil wears prada 1 2 i 3 działało by...? hmm jest ktoś na forum co woli oglądać na telewizorze, czy już wszyscy mają LCDki 19'+? Bo mi na laptopie 17' nie zbyt się ogląda pozatym zawsze ktoś chce coś robić na laptopie, a telewizor to co innego.... Też nie rozumiem od czego zależy np. przewijanie filmu na dvd playerze ostatnio jeden film wogóle nie dał się przewijać... nie mam pojęcia czemu był w avi... inne avi normalnie się przewijały puki co. A ten dvd player w miare dobry i nowy. Do filmu, do którego musiałem ściągać nieznane mi dotąd kodeki do dźwięku on odtworzył bez problemu. Prosze o jakieś porady Pozdro.

Odpowiedzi: 1

Proszę bardzo, jest wszystko co Ci potrzeba. - http://www.vivid.pl/film/18869,diabel+ubiera+sie+u+prady.html Zamykam, z wiadomych względów.
Bobi
Dodano
07.02.2008 12:07:13
Small Mike
Dodano:
06.02.2008 00:44:41
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1