Kilka problemów :(

Witam 1. PROBLEM: Niedawno przesiadłem się z xp-ka na Viste 64bit Ultimated I mam jeden ale znaczący problem mianowicie nie chodzą mi aplikacje 3D (GRY) gdy włączam jakąś gre obraz mi sie "krzaczy" (dosłownie... mam różne paski poprzeczne lub podłużne to zależy.. i jedynym rozwiązaniem jest restart) Filmów też mi nie odtwarza (wgrałem kodeki do visty+allplayer3.0) ten sam problem :( UPDATE: W media Playerze filmy chodzą.. więc problem tkwi chyba w sterownikach/kodekach... W windzie wszystko jest ok wszystko działa oprócz tego co wyżej... mam wgrane wszystkie najnowsze łatki do systemu + najnowsze oficjalne sterowniki od platformy 570amd + Grafika Wiecie w czym może być problem... bo kicha straszna 2. PROBLEM: Brak dźwięku w tunerze TV, Winfast TV2000 XP Expert Nie mam dźwięku używam Winfast PVR2 (obraz jest idealny ale nie ma dźwięku) próbowałem już na kilka sposobów ale nic wszystko jest zainstalowane tak jak trzeba miał już ktoś ten problem... ? 3. PROBLEM Sterowniki od skanera Plustek OpticPro S6 Szukałem i znalazłem coś takiego.. -> "Sorry, this product has been discontinued and is no longer supported by Plustek support. However, as a courtesy to our customers we will continue to provide the resources that are available on this page." ze strony producenta, czy to oznacza że sobie już nic nie zeskanuje tym skanerem na viscie.. ?

Odpowiedzi: 0

Gracjan87
Dodano:
04.08.2007 21:15:35
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0