Kilka nowości i przypomnień

Jak widać z dniem dzisiejszym stary regulamin (cztery lata już skończył) przeszedł do lamusa. Służył nam dzielnie, ale przyszedł czas na zmianę, lekkie odświeżenie. Staraliśmy się aby nie był przydługawy bo z doświadczenia wiem (nie z autopsji) Wink że po takie "kolosy" rzadko, który nowy użytkownik sięga.
Druga nowość to graficzne rangi, którymi wyróżnienia są administratorzy, moderatorzy oraz sympatycy portalu. To dlatego aby potem nie było zdziwienia "A to on nie był moderatorem?" etc. Wiecie do kogo się zwrócić z ewentualnymi pytaniami czy z prośbą o interwencję (nie nazywam tego donoszeniem) Big Smile
Jeżeli już wspomniałem o interwencjach. Może nie wszyscy wiedzą, ale na forum mamy moduł raportowania, do używania którego serdecznie zachęcam. Często jest tak, że wśród tylu postów moderator nie zauważy pewnych wypowiedzi, tematu w złym dziale etc. Dlatego czasem warto mu trochę pomóc.
Zachęcam również wszystkich do używania tagów (to ta tabelka "popular tags"). Być może nie wszyscy wiedza po co to więc odpowiadam. Piszesz posta dot. przykładowo Firefoxa (nie faworyzuję tutaj żadnej przeglądarki) Stick out tongue, oznaczasz go tagiem Firefox, potem po wybraniu z listy określonego słowa wyświetlane są wszystkie posty/tematy oznaczone tym tagiem. Jak dla mnie dość pożyteczna sprawa.

Odpowiedzi: 0

Bobi
Dodano:
07.09.2006 16:04:45
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0