Keylogger a zabezpieczenia

Na komputerze bardzo przydał by mi się jakiś program typu Keylogger, niestety tyle na ile udało mi się to sprawdzić to każdy jaki testowałem był wykrywany przez antiwira. Czy jest jakiś program do robienia screenów np co 10min i zapisywania ich, ale taki którego nie wychwyci antivir. Albo lepsze byłoby dla mnie rozwiązanie, aby zainstalować jakiegoś keyloggera, i ustawić w jakiś sposób regółe dla tego softu aby antyvir go nie blokował i nie usuwał? P.S. nie wiedziałem gdzie mogę o tym napisać, za pomyłke wielkie sorry

Odpowiedzi: 2

swój komputer chcesz szpiegować? czy czyjś powiem że Confident był do niedawna prawie niewykrywalny, ale dobrze ukrywa proces więc jeśli już go ktoś otworzy to może antywir sobie nieporadzić :D... On wysyła tylko logi na maila żadnych zbędnych funkcji... Może Caffeini on blokuje troche antywirów ale jest tak wykrywalny że nawet windows defender krzyczy :P Ogólnie z tych ogólno dopstępnych w sieci nie ma takich... pozdro
Small Mike
Dodano
28.03.2008 18:35:28
Nie liczyłbym na za wiele odpowiedzi - podsłychiwanie, podglądanie i inne takie działania prywatność naruszające budzą w wielu ludziach niechęć
Żółty
Dodano
28.03.2008 15:52:35
nowy186
Dodano:
28.03.2008 14:31:23
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1