Kerio PF a Gadu–gadu

A wiec zainstalowalem Kerio PF4. Wszystko smiga pieknie ladnie poza tym, ze Kerio blokuje mi GG. W Kerio wszystkie opcje dotyczace GG sa na Permit. GG dziala tylko wtedy gdy wylaczam firewall'a. Co zrobic aby Kerio nie blokowal GG ?

Z gory dzieki i pozdrawiam

Odpowiedzi: 19

Jest juź nowsza wersja Kerio PF 4.0.3 i zaraz bedzie 4.0.4.
Wszystkie sa jeszcze w fazie beta/tester.Zatem,darmowe.
tire
Dodano
18.09.2003 12:48:55
widze ze problem został rozwiązany, dalsze wasze dywagacje są juź


jeźeli macie sobie jeszcze coś do wyjaśnienia to skorzystajcie z PW !
The_judge
Dodano
10.09.2003 21:36:20
Nawet moja pani profesor od polskiego robi błędy (bardzo rzadko ale jednak) . Wniosek – nie ma na tym świecie osoby która się nie myli . Moderator teź jest człowiekiem, więc błędy go nie ominom . Mnie teź więc wybaczcie moje błędy . Einstein miał duźe kłopoty z ortografią i gramatyką bo był dyzlektykiem .
Lipton
Dodano
10.09.2003 21:24:12
Wiem, źe niejestem nieomylny, ale 'moderatorek' powinień mieć jakieś pojecie na temat poprawnej pisowni...

Tak na marginiesie ja tylko walcze z chamstwem PS.Ziomber

Sam sobie odpowiedz :lol:.
Ziomber
Dodano
10.09.2003 21:12:22
LiptonX:
. Tak na marginiesie ja tylko walcze z chamstwem PS.Ziomber


Zdecydowanie popieram :!:
tire
Dodano
10.09.2003 20:35:15
Kaźdy jest tylko człowiekiem . Tylko źe człowiek moźe być teź chamski . Ja teź jestem człowiekiem i mogę się mylić , ale nie wytykam innym błędów (nawet komputery robią błędy) . Czasami najlepszą obroną jest atak . Tak na marginiesie ja tylko walcze z chamstwem PS.Ziomber
Lipton
Dodano
10.09.2003 20:05:14
LiptonX:
Ziomber nie z czasownikiem pisze się oddzielnie


LiptonX:
(chociaź to jest nie moźliwe)


LiptonX:
Robisz takie banalne błędy .
No wlasnie :P .

P.S. Nie wytykaj przyjacielu innym bledow, bo nie jestes nieomylny :wink: .
EL NINO
Dodano
10.09.2003 19:00:59
Ziomber nie z czasownikiem pisze się oddzielnie . Zobacz na swoje błędy , gdy juź będziesz idealny moźesz wytykać innym błędy . (chociaź to jest nie moźliwe) . Robisz takie banalne błędy .
Lipton
Dodano
10.09.2003 18:17:44
Zazwyczaj nie reaguję na głupawe zaczepki.
Proszę swoje uwagi kierować do admina.
tire
Dodano
10.09.2003 17:26:21
Moderator a nieumie koźystać z opcji "edytuj post". Hahaha :lol: . Widze źe chcesz rekodrowo szybko mieć jak najwięcej postów. Aha i jescze jedno. Po kropce i przecinku stawia się spacje :lol: . Spec od wirusów :lol: ...
Ziomber
Dodano
09.09.2003 23:16:33
A jednak,promowany przeze mnie Kerio PF 4 – widzę,źe wam podoba się............Mnie osobiscie teź.Jest teź po czesku,moźe za rok po polsku :wink:
:D :D :D :D
tire
Dodano
08.09.2003 23:06:45
LiptonX:
Dzięki , czekałem na tą odpowiedź . A tak na marginesie nie mam problemów z angielskim jak na poziom drugiej klasy szkoły średniej .


Absolutnie nie twierdzę,źe nie znasz angielszczyzny.
Ale wiesz,róźni ludzie tu pytają.I są tacy,co z angielskim– zero.
Stąd moja propozycja na Outpost PL.

:D
tire
Dodano
08.09.2003 23:04:47
Dzięki , czekałem na tą odpowiedź . A tak na marginesie nie mam problemów z angielskim jak na poziom drugiej klasy szkoły średniej .
Lipton
Dodano
08.09.2003 22:53:18
To normalne.Kerio,zgodnie z wolą twoją,go blokuje.
Wejdź w opcje programowe Kerio i usuń krzyźyk dot.blokady uruchamiania GG.
Dopuść teź GG do Netu.
Lub:
odinstaluj GG
jw.lecz Kerio
Wyczyść Rejestr
Zainstaluj GG
jw lecz Kerio
Przy ponownych pytaniach Kerio dot.GG – uwaznie czytaj,co Kerio ci proponuje.
Jak jednak masz trudności z angielskim,wejdź w www.agnitum.com
Jest tam firewall Outpost PF Free 1 po polsku.
tire
Dodano
08.09.2003 22:50:07
Nie mam trudności z obsługą Kerio , po prostu coś przez przypadek klikłem i teraz nie wiem co mam zrobić . A jeśli mi rówine zaoleźy na Kerio i GG to jest jakaś moźliwość by rozwiązać ten problem . A jak juź mówiłem nawet odinstalowanie Kerio nie pomogło , dalej gg nie chciał odpalić . Ale podczas uruchamiania Windowsa gdy tylko zobaczyłem pulpit weszedłem do Menadźera zadań i zobaczyłem źe gg jest uruchomiony ale gdy tylko załadował się Kerio , gg zostało wywalone .
Lipton
Dodano
08.09.2003 22:43:06
Kerio PF 4 jest darmowy do zastosowań domowych.Po 30 dniach nieaktywna staje się opcja Web Filtering.
Jest to jeszcze wersja ewolucyjna,więc źle moźe reagować na komunikatory internetowe.
Kliknąłeś prawdopodobnie na Blokade.
Jeźeli masz aź takie z nim trudności,a zaleźy ci na GG, to odinstaluj Kerio i zainstaluj freewarowy Sygate PF 5
www.sygate.com

Temat przesunąłem teź na Bezpieczeństwo,niech inni teź coś powiedzą.
tire
Dodano
08.09.2003 22:23:14
Dziś gdy chciałem uruchomić GG mój KPF 4.0.2 podał jakiś komunikat i klikłem Deny . I teraz nie mogę uruchomić GG , po dwukrotnym kliknięciu na skrót zaczyna się uruchamiać (pojawia się ta mała klepsydra obok kursora) ale po Ok 2 sek. ucicha GG , nie ma go w Procesach > Menadźer zadań .Odinstalowanie GG i KPF i ponownym zainstalowanie nic nie pomogło :( Aha mam wersje 30–dniową . Po odinstalowanu limit nie powrócił do 30 dni lecz pozostał taki jak był przed usunięciem . Gdzie zostaje zapisana informacja ile pozostało dni uzytkowania programu ? Moźna by było o okresie próbnym odinstalować i ponownie zainstalować program i znowu mamy 30 dni :D
Lipton
Dodano
08.09.2003 20:01:28
Problem rozwiazuje sie w nastepujacy sposob : klikasz dwukrotnie na ikonke Kerio PF obok zegarka. Pozniej w oknie ktore sie otwiera opcja Web, zakladka Privacy i odhaczasz opcje "Filter persistent cookies" a w zakladce Ad blocking odhaczasz "Enable web filtering".

Pozdrawiam
dexter
Dodano
24.08.2003 16:52:09
Mam ten sam problem . Czy jest spolszczenie do tego programu ?
Lipton
Dodano
24.08.2003 16:21:02
dexter
Dodano:
16.08.2003 18:15:33
Komentarzy:
19
Strona 1 / 1