Kaspersky Internet Security blokuje mi dostęp do niektórych stron.

Witam, pisze tu bo mam problem. Na poczatku zaznacze, iz nie znalazlem podobnego problemu, mimo iz uzywalem funkcji 'szukaj'. Moj problem polega na tym, ze najprawdopodobniej po automatycznym sciagnieciu jakiejs aktualizacji w moim Kaspersky Internet Security, program zaczal mi blokowac dostep do niektorych stron w taki sposob, ze sie po prostu nie wczytuja. Problem nie istnieje, kiedy wylaczam Kasperskiego, wszystko jest OK. Usluga kontroli rodzicielskiej w KISie jest wylaczona, probowalem usunac reguly filtrowania calkowicie dla Firefoxa (moja przegladarka ktorej uzywam), aby funkcja 'uczenia sie' w Kasperskim przy wlaczeniu przegladarki zapytala sie jakie maja byc reguly filtrowania dla tego programu. Niestety to nie pomoglo. Probowalem tez przeinstalowac antywirusa, lecz to takze nie przynioslo efektow. Dlatego bardzo prosze uzytkownikow tego forum o pomoc, zalaczam logi z Hijacka. Moze to nie jest bezposrednio wina Kasperskiego? Przez rok uzytkowania tego programu nie spotkalem sie z podobnym problemem. [code] [/code] Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

Odpowiedzi: 4

Wyglada na to, ze kaspersky cos pochrzanil w update'ach wczesniejszych ale po ktorejs z ostatnich aktualizacji KIS dociagnal jakas latke ktora rozwiazala problem Pozdrawiam :)
gigoro
Dodano
07.06.2008 01:37:43
Obiło mi się o uszy, że kasperski wydał kolejną łatkę poprawiającą ten błąd ale to niestety nieoficjalne info sprawdź czy nie ma update'ów. Na chwilę obecną by korzystać z kasperskiego i móc oglądać normalnie strony w opcjach trzeba odhaczyć ochronę www i anti hackera. To oczywiście nie jest najlepsze roziwązanie, wiem, ale przynajniej zostaje ochrona plików itd.
Over
Dodano
31.05.2008 00:20:22
Bardzo dziekuje za odpowiedz i z niecierpliwoscia czekam na rozwiazanie problemu :) Pozdrawiam
gigoro
Dodano
30.05.2008 00:03:36
Miałem dokładnie to samo dzisiaj w firmie. Objawy jak "niedziałający net" niektóre(np strona yahoo, google czy youtube chodziły normalnie) Strony wczytujące się po godzinie(lub wcale). Oczywiście wszystko po aktualizacji Kasperskiego. Nikt nie wiedział gdzie leży problem więc do południa połowa firmy nie miała roboty :) Wreszcie wyszło, że błąd jest.. w samym kasperskim, odhaczenie w nim jednej z opcji pomogło. Niestety nie powiem Ci dokłądnie które bo w domu nie mam kasperskiego a pamięci nie mam fotograficznej. Bede jutro w pracy to zerknę, może helpdesk będzie miał już nawet gotowe roziwązanie.
Over
Dodano
29.05.2008 22:45:47
gigoro
Dodano:
29.05.2008 14:08:44
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1