Karta TV PixelView PV–BT878P+ rev. 2F

Witam wszystkich:)
Posiadam karte TV PixelView PV–BT878P+ (rev.2F)
Czy komuś udało się ją odpalić pod XPekiem?? System ją widzi, ale nie mam w ogóle dźwięku. Jak uruchomię radio, to pisze tam , źe inicjalizuje teraz WDM. Moim zdaniem w tym tkwi cały problem. Pamiętam, źe jak zainstalowałem ją pod 98 jako WDM to teź nie działała. Posiadam Athlona1200, 256 RAM DDR, płyta główna to MSI K7T266 Pro2 na chipsecie K7T266A, Sound Blaster Live 1024.
Bedę bardzo wdzięczny za pomoc :))))))))))))))
Mój nr GG: 720361

Odpowiedzi: 9

Jak juź jest post o tym to sie podłącze:) Wszystko pięknie ładnie udało się poinstalować ale moja uwaga pod Win XP Pro SP1 nie chciało mi chodzić :( a pod SP2 smiga 8) bez źadnych komplikacji. Ale nie oty miałem pisać mianowicie jak ustawić parametry jeźby nagrać coś i źeby to miało sensowne rozmiary an dysku oraz jakość, bo na ustawieniach fabrycznych to 60 sek. zajeło mi 700 MB wiec nie bardzo jest to do przyjęcia. Moźe ktoś juź coś z tym robił i wie co trzeba zrobić źeby cieszyć sie tym w pełni. Z góry dzięki za pomoc.
czintos
Dodano
11.04.2006 16:34:56
jesli masz karte mono z opcja STEREo czyli na laminacie masz zlacza do karty NICAM ( takie czarne gniazdka podluzne) to jest rada na dzwiek!!!! ja tak mam na swojej karcie i jest dobrze....– otoz na gornym zlaczu drugi Gorny PIN (zlacze ma dwa rzedy PINOW) od lewej strony patrzac (od strony TUNERA czyli tego blaszanego pudeleczka) jesl podawany sygnau AUDIO..... mozesz spokojnie wprowadzic tam Kabelek lUb sobie skonstruowac taka wtyczke ciekawa... i przylaczyc ten kabelek do wejscie MIC.. pod karte dzwiekowa :) bedzie dzialalo bez zarzutooof :) Mase mozesz podpiac pod obudowe (czyli – ) :))
TzaR
Dodano
01.06.2003 15:15:35
e–walker:
Ja równieź mam taką kartę. A program, który nie potrzebuje źadnych sterowników to bTV Professional. I śmiga elegancko pod XP. Przetestowałem wiele róźnych, ale ten jak dla mnie jest the best :!:


miałem jakiś czas temu taką karte i mase z nią problemów więc pozbyłem sie szrota ale po takich wypowiedziach chyba znowu sobie ją sprawie :)
Xior
Dodano
25.05.2003 14:17:37
Ja równieź mam taką kartę. A program, który nie potrzebuje źadnych sterowników to bTV Professional. I śmiga elegancko pod XP. Przetestowałem wiele róźnych, ale ten jak dla mnie jest the best :!:
e–walker
Dodano
24.05.2003 04:41:20
Pilot dziala bezproblemowo u mnie, normalnie wlaczam z tylu sensorek do karty TV i juz... wygodniej tak i wogole...
Anonymous
Dodano
14.05.2003 16:58:12
ja mam dokladnie taka sama karte i udalo mi sie ja uruchomic tylko powtarzam TYLKO POD XP!!!! heh czyz to nie zadziwiajace ..? coprawda mam male zaklocenia (paski) ale dziwiek jest ok i obraz tez... jakbys nieznalazl jeszcze sterow do Niej to moge Ci przeslac...
ps wiesz jak uruchomic pilota ? w tej karcie ???
TzaR
Dodano
14.05.2003 01:46:05
mam sterowniki z tej stronki ale prosi mnie jeszcze o BtCap, WDM Video capture
Anonymous
Dodano
24.05.2002 22:18:40
Wszystkie sterowniki do kart TV PixelView czyli Prolinka są dostępne pod adresem
http://www.prolink.com.tw/new_web/download/protv_multimedia.htm
Do Twojej tam są i do wszystkich innych.
Pinokio
Dodano
13.05.2002 01:43:54
Zgadza się. Na stronie Prolinka`a mozna bez problemu dostac te sterowniki. Sam je stamtąd ściągałem.
milos
Dodano
12.05.2002 20:16:15
Anonymous
Dodano:
13.04.2002 08:53:38
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1