karta sieciowa Broadcom i swiecący sie przy niej trójkąt ostrzegawczy

Witam serdecznie.Był bym wdzieczny za jakąś podpowiedź .Chodzi mi o kartę sieciową Broadcom.Wszedłem w panel sterowania i menadxera urzadzeń przy karcie Broadcom 590x10/100 Ethernet pali się zółty trójkat ostrzegawczy.System pokazuje że sterowniki są aktualne ( data przy sterowniku jest z 2006 roku !!)ale karta jest nie właczona,prosze o pomoc jak ją uruchomić ?? nie jestem ekspertem raczej laikiem pozdrawiam Maciej jesli ktoś może podpowiedziec zostawiam nr gg 2158502 jestem niewidoczny ale jestem :)

Odpowiedzi: 11

Wikinkg - to co sobie pisze w MU - to jedno, a to co masz rzeczywiście na pokładzie - to druga sprawa. Nic nie stoi na przeszkodzie byś miał zainstalowany sterownik od urządzenie którego po prostu nie ma w twoim systemie, a urządzenie o tej samej funkcjonalności (w tym przypadku - karta sieciowa) jednak będzie zgłaszała że sterownik jest "nieaktualny:.
Veers
Dodano
06.02.2010 16:51:18
Jestem wdzieczny za te wszystkie uwagi ale w panelu sterowania -menadżer urzadzeń....Jest wyraźnie napisane Broadcom 590x10/100 Ethernet i przy niej własnie pali sie żółty ostrzegawczy trójkąt.......ATHEROS jest jako pierwsza pozycja w kartach sieciowych pod nia jest BROADCOM i pod tą jest REALTEK PCIe
Wiking
Dodano
06.02.2010 15:25:32
Wiking - po pierwsze nie flooduj - póki co przycisk edytuj działa bardzo dobrze. Po drugie - Ucho zawstydził się, bo turbo-dymo-man (czyli ty ;) ) napisał o karcie Ethernet, a on nie odkurzył kuli i dojrzał jakieś WiFi. Po trzecie - masz zainstalowany nieprawidłowy sterownik. Jeśli wierzyć googlarce - twój "unikatowy" (bo wyprodukowany zapewne zaledwie w ilości kilku tysięcy egzemplarzy) laptop posiada kartę sieciową - ale nie BROADCOMa. Sądząc po innych modelach tej rodziny - dolary przeciw orzechom że to będzie jakiś ATHEROS.
Veers
Dodano
12.01.2010 00:58:15
:redface:
Ucho
Dodano
10.01.2010 22:18:11
  • Wiking 11.01.2010 21:31:39

    [quote=Ucho]:redface: [/quote] Zawstydzony za mnie ???????????? hmmmmm trudno ...nie kazdy musi sie dobrze znać na komputerku kolego :) jeszcze sporo przede mną

@Ucho - taka luźna uwaga: Broadcom 590x10/100 [b]Ethernet[/b] ;) @ Wiking - upewniłeś się że karta jest włączona w BIOSie ? Jeśli tak - to upewnij się że masz zainstalowane (i aktualne) wszystkie pozostałe sterowniki (mam tu głównie na myśli sterowniki chipu Intela).
Veers
Dodano
10.01.2010 20:37:01
  • Wiking 11.01.2010 21:29:30

    [quote=Veers]@Ucho - taka luźna uwaga: Broadcom 590x10/100 [b]Ethernet[/b] ;) @ Wiking - upewniłeś się że karta jest włączona w BIOSie ? Jeśli tak - to upewnij się że masz zainstalowane (i aktualne) wszystkie pozostałe sterowniki (mam tu głównie na myśli sterowniki chipu Intela).[/quote] Jestem niezmiernie wdzięczny za tę uwage ale bladego pojecia nie mam o czym mówisz :( :( wiem wiem ............nie znam sie na kompach na tyle żeby w biosie grzebać ............pozdro

Przeinstaluj stery do tej karty. Bo co to znaczy że są aktualne, czy też nie jeżeli nie są zainstalowane ? Powinieneś mieć płytę instalacyjną. Jeżeli jej brak to strona producenta się kłania. PS. prawidłowo podałeś model ? Bo nie mogę się jakoś doszukać na stronie producenta :-k Może to ten ? http://www.samsung.com/us/support/detail/supportPrdDetail.do?menu=SP01&prd_ia_cd=05012600&prd_mdl_cd=NP-R519-FA01US&prd_mdl_name=NP-R519&prd_ia_sub_class_cd=P Poszukaj sobie w tabelce Wireless`a bo nie podałeś systemu.
Ucho
Dodano
10.01.2010 19:57:04
  • Wiking 11.01.2010 21:27:37

    [quote=Ucho]Przeinstaluj stery do tej karty. Bo co to znaczy że są aktualne, czy też nie jeżeli nie są zainstalowane ? Powinieneś mieć płytę instalacyjną. Jeżeli jej brak to strona producenta się kłania. PS. prawidłowo podałeś model ? Bo nie mogę się jakoś doszukać na stronie producenta :-k Może to ten ? http://www.samsung.com/us/support/detail/supportPrdDetail.do?menu=SP01&prd_ia_cd=05012600&prd_mdl_cd=NP-R519-FA01US&prd_mdl_name=NP-R519&prd_ia_sub_class_cd=P Poszukaj sobie w tabelce Wireless`a bo nie podałeś systemu.[/quote] model podałem prawidłowo na stronie Samsunga tez nie mogę go znależć ale dzwoniłem do firmy Samsung i okazało sie że są zdziwieni że mam ten model he he wyszło ich chyba tylko parę sztuk

nie bardzo wiem jak to dobrze zrobić :( laptop ma 3 miesiące nie chciał bym cos poknocić .........
Wiking
Dodano
10.01.2010 17:44:55
Zatem wiesz już w czym problem. A może jakaś aktualizacja systemu by się zdała?
XanTyp
Dodano
10.01.2010 16:33:14
kiedy klikam "prawą str. myszy " we własciwościach jest napisane........."to urzadzenie nie pracuje poprawnie ponieważ system Windows nie może załadować sterowników wymaganych do tego urzadzenia ..." ( kod 31)
Wiking
Dodano
10.01.2010 16:09:48
A kiedy klikniesz na liście prawym przyciskiem, pojawia się podmenu. Wybierałeś którąś z opcji? Co się pojawiało? Zwłaszcza interesują mnie [Właściwości]. Zapodaj może jakieś wycinki screenów.
XanTyp
Dodano
08.01.2010 04:52:28
Sprawdź, czy na stronie producenta nie ma sterowników, które będą również aktualne, ale ze świeższą data ;) Nie sprecyzowałeś, czy jest to laptop, czy desktop. Mnie to w sumie nie robi różnicy - ale może innym? Jeśli jest to laptop, podanie modelu może się też przydać.
XanTyp
Dodano
03.01.2010 12:07:32
  • Wiking 07.01.2010 23:47:23

    [quote=XanTyp]Sprawdź, czy na stronie producenta nie ma sterowników, które będą również aktualne, ale ze świeższą data ;) Nie sprecyzowałeś, czy jest to laptop, czy desktop. Mnie to w sumie nie robi różnicy - ale może innym? Jeśli jest to laptop, podanie modelu może się też przydać.[/quote] Witam ponownie .Jest to laptop Samsung R 519 FS04PL 32 bitowy system. dual core T 4300......sterowniki sa aktualne ale jak by system nie widział tej karty cały czas przy niej pali sie ostrzxegawczy żółty trójkąt :(

Wiking
Dodano:
02.01.2010 19:51:43
Komentarzy:
11
Strona 1 / 1