Karta sieci bezprzewodowej.

Witam! Mam laptopa Fujitsu-Siemens Li1718 z zainstalowanym systemem Windows Vista Home Basic. Wszystko fajnie gdyby nie jeden problem. Nie wiem czemu ale czasami gdy włącze komputer karta sieci bezprzewodowej jest niedostepna w menadżerze urządzeń, a co za tym idzie nie mogę połączyć się z siecią bezprzewodową. Czasami po prostu jest zainstalowana czasami nie. W przypadku gdy nie jest zainstalowana nie moge jej zainstalowac. Ale juz po ponownym uruchomieniu komputera jest wszystko w porzadku. Gdy widnieje ona w menedżerze urzadzeń obok jej nazwy jest pisze #2 a połączenie sieci bezprzewodowej w połączeniach sieciowych to: "Połączenie sieci bezprzewodowej 2" nie wiem co jest powodem tej "2" przy nazwie urządzenia i połączenia sieciowego. Wygląda tak jakby było zainstalowane jeszcze jedno urządzenie bezprzewodowe. A nie jest. Uruchamiałem komputer w trybie awaryjnym usuwałem wszsytki karty sieciowe i instalowałem na nowo i to samo? Czy jest jakieś w wyjście z tej sytuacji? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Odpowiedzi: 0

bartekk84
Dodano:
23.09.2007 23:29:43
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0