Karta Grafiki

Witam, nie wiem czy dobre forum wybrałem:) Ale opisze swoj problem: Zaczne moze od sprzetu mam Della E1705 1.86 Grafika: Ati Mobility Radeon x1400 i system Vista Home Premium 64 I mam problem ze strara grał mianowicie Soldier of fortune II Przy właczaniu pokazuje sie bład: "To play Soldier of Fortune II : Double Helix, please verify that your card is OpenGL compliant. If it is, please update to the latest video drivers. See the redme.txt. for more details." Wiec pobrałem ATI CataLyst zainstalowałem i nadal jest ten sam bład.Czego moze byc to jeszcze wina? Edit: Stwierdzam jednak ze jest to problem driverów do grafiki.Gdzie moge znalesc drivery do Dell ATI MOBILITY Radeon x1400?? Tylko nie odsyłajcie mnie do ati.com ani do dell.com bo tam nie ma do Visty 64bit

Odpowiedzi: 2

Kiedyś czytałem o pewnej aplikacji, która umożliwiała przeróbkę zwykłych catalyst'ów w ten sposób, że można je było zainstalować dla mobilnych kart. Było to chyba w KS Ekspert - przeglądnij sobie ostatnie 6 numerów (np. w salonie empik, oni mają starsze wydania), gdyż już nie pamiętam nazwy tego programu.
Anathema
Dodano
25.09.2007 12:47:55
Stwierdzam jednak ze jest to problem driverów do grafiki.Gdzie moge znalesc drivery do Dell ATI MOBILITY Radeon x1400?? Tylko nie odsyłajcie mnie do ati.com ani do dell.com bo tam nie ma do Visty 64bit
wozniak
Dodano
25.09.2007 02:28:24
wozniak
Dodano:
25.09.2007 02:09:26
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1