karta dźwiękowa X Power

zielona w sprawach komputerowych kobietka prosi o pomoc.... :) Głównym problemem jest brak dźwięku. Przyniosłam niedawo komputer z serwisu, oddałam go tam w związku z kłopotami z dźwiękiem. Kazano mi kupić kartę dźwiękową, którą później mi zainstalowano. Pan powiedział też że system nadaje się do przeinstalowania (tak tez wczesniej myślalam :) ) i wystarczy wgrać tylko sterowniki znajdujące się na płytce i wszystko bedzie dzialać. System został przeinstalowany, ale z tym dźwiękiem nadal poradzić sobie nie moge...Menedżer urządzeń nie pokazuje żadnych pytajników...z tej płytki zainstalowałam co się dało (przy którejś instalce chyba pojawiał się błąd :/ ) klikałam też na poszczególne elementy w "kontrolerach dźwięku wideo i gier" aktualizując sterowniki i niby jest ok, tylko dźwięku nadal nie ma :/ Bardzo proszę o pomoc... karta dźwiękowa to: /przepisując z pudełka :) / Xpower 6 Channel 5.1

Odpowiedzi: 1

Po kolei: czy na pasku przy zegarku jest symbol głośniczka ? Jeżeli jest to czy jest "czysty" czy ma mały symbol "zakazu wjazdu" ? Jeżeli głośniczka nie ma to wejdź do Panelu sterowania: Start>Ustawienia>Panel sterowania (2x) i kliknij 2x Dźwięki i urządzenia audio. Tam na zakładce Głośność zaznacz kwadracik Umieść ikonkę głośności na pasku zadań, a ODZNACZ Wycisz. Przy okazji przeciągnij troszkę w prawo suwak głośności. Potem skocz do zakładki Dźwięki, zaznacz w białym oknie np. Logowanie do systemu Windows i kliknij na małą strzałkę na dole czy działa. A przy okazji: głośniki włączone i dobrze podłączone (do zielonego gniazdeczka)? Podkręcona głośność chociaż do połowy ?
Ucho
Dodano
20.12.2008 22:37:38
gracefulness
Dodano:
19.12.2008 20:48:57
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1