!!! Karniaki !!!

Proponuję wszystkim zapoznanie się z tym topiciem :

http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=8294

Wszelkie komentarze moźna pisać w tym topicu

Odpowiedzi: 20

a moze zrobimy tak. Aby normalni userzy pomysleli o nowych tematach na "O wszytskim", zamkniemy ten dzial na miesiac. Bedziecie miec wiecej czasu zeby wymyslic nowe tematy i pytania do ankiet.
Anonymous
Dodano
14.10.2003 20:54:45
:–)

i ta tym dyskusje skończymy. Jak mówi przysłowie, tylko winny sie broni. Jak widać karniaki uderzyły w grupe w którą miały uderzyć. Skąd taka wielka u was konsternacja i chęć bronienia się!!! Karniaka dostal na razie tylko mefisto...
Kto wie kto bedzie nastepny? :–)
Anonymous
Dodano
14.10.2003 20:52:08
nie mart sie rybka. Od kiedy zaczelismy usuwac warezy i craki, dawac bany itd ogladalnosc wzrasa cały czas.

Naprawde wiekszosc userwo woli wejsc na forum, napisac posta z problemem i dostac rozwiazanie. Lepsze jest forum z mniejsza iloscia postowe, ale wartosciowszych, wiecej wnoszacych. I w tą stronę ja i moderatorzy będziemy zmierzać . Efekty widać.

Wam sie znade ze podpis, avator to rzecz najwazniejsza. ALe nie tutaj.
Anonymous
Dodano
14.10.2003 20:46:31
syncmaster:
hehehehehehehehehehehehehe a moze jednak sie troche posmiejemy? bo widze ze smuty walicie, nie mozecie sie (lacznie z modkami) troche wyloozowac? a obiecuje wam wszystkim ze bedzie lepiej.I moim zdaniel uspokojcie sie z textami typu np aligator lub the judge – "oj chyba zaraz bany sie posypia albo zaczne kasowac posty nic nie wnoszace ble ble ble" albo niech to powie na pw albo nic nie mowi a zreszta czy to mu przeszkadza tak bardzo? sa dzialy o wszystkim i winxp o czyms tam innym ale jesli ktos decyduje sie napisac posta w O WSZYSTKIM to chyba moze pisac O WSZYSTKIM a nie .... eh i co jest w koncu z moim avatem i podpisem ? raz jest raz go nie ma?
moze dodacie wiecej ikonek emocji?przydaly by sie w szczegolnosci wyrazajace extremalne , krancowe stany psychiczne userow ale w strone zlosci a nie usmiechow, zaloze sie ze byly by wiecej w uzyciu zamiast pisac nie potrzebne posty.
A czy Wy moderatorzy zastanowiliscie sie nad soba? bardzo czesto takze naginacie jakies tam punkty regulaminu – najdalej wczoraj widzialem jakiegos linka do softu za ktorego trzeba normlanie bulic w poscie modka.
duzo by tu wymieniac wad userow i modow i adminow. A rada moja jest jedna wylozooojcie sie wszyscy.
Mysle ze to by bylo wszystko, aha i jeszcze jedno: wolnosc w wyborze podpisu w miare rozsadku!!
nie chce mi sie dluzej pisac narka :!:
Masz racje.Wszystko to raaacje...Jak o wszystkim to o wszystkim.I nie trzeba piac w temacie.Zeby Kuba mi pozwolim byc moderatorem...Pewnie za to skoncze jak Mlodys, ale z tymi moderatorami co sa, te forum spada, tonie.Bedzie z niego chlem.Nikt nie bedzie na nie wchodzil, bo tu sa moderatorzy.Jacy??Kazdy wie.Popularosc bedzie spadala...Jak juz nie spadnie.Tylko bany lubicie stawiac, i pouczac.A wiec adios.Bo juz mnie tu pewnie nie bedzie...
rybka_kuba
Dodano
14.10.2003 20:39:14
Młodys dostał Bana za hakierrra. Na forum był jako hakierr i kasował tematy i posty z profilu Slayera :lol:
pbartek
Dodano
14.10.2003 20:35:30
hehehehehehehehehehehehehe a moze jednak sie troche posmiejemy? bo widze ze smuty walicie, nie mozecie sie (lacznie z modkami) troche wyloozowac? a obiecuje wam wszystkim ze bedzie lepiej.I moim zdaniel uspokojcie sie z textami typu np aligator lub the judge – "oj chyba zaraz bany sie posypia albo zaczne kasowac posty nic nie wnoszace ble ble ble" albo niech to powie na pw albo nic nie mowi a zreszta czy to mu przeszkadza tak bardzo? sa dzialy o wszystkim i winxp o czyms tam innym ale jesli ktos decyduje sie napisac posta w O WSZYSTKIM to chyba moze pisac O WSZYSTKIM a nie .... eh i co jest w koncu z moim avatem i podpisem ? raz jest raz go nie ma?
moze dodacie wiecej ikonek emocji?przydaly by sie w szczegolnosci wyrazajace extremalne , krancowe stany psychiczne userow ale w strone zlosci a nie usmiechow, zaloze sie ze byly by wiecej w uzyciu zamiast pisac nie potrzebne posty.
A czy Wy moderatorzy zastanowiliscie sie nad soba? bardzo czesto takze naginacie jakies tam punkty regulaminu – najdalej wczoraj widzialem jakiegos linka do softu za ktorego trzeba normlanie bulic w poscie modka.
duzo by tu wymieniac wad userow i modow i adminow. A rada moja jest jedna wylozooojcie sie wszyscy.
Mysle ze to by bylo wszystko, aha i jeszcze jedno: wolnosc w wyborze podpisu w miare rozsadku!!
nie chce mi sie dluzej pisac narka :!:
syncmaster
Dodano
14.10.2003 20:29:39
Ja wiem za co bana dostał
pbartek
Dodano
14.10.2003 20:27:22
Kuba:
niemila admosfera? wiem kto ja sprawia. I takie osoby dostaja bana, aby źyło nam się wszystkim lepiej. To jest forum komputerowe, z naciskiem na oprogramowanie Microsoft, a nie Forum pogaduszek "o wszytskim i o niczym". Gdyby usunać dział "o wszystkim" okazalo by sie, źe niektorzy userzy ktorzy stoja na szczycie listy wg ilosci postow, nagle sa na jej koncu, bo do tego Forum nic wartosciowego nie wnosza.
brawo!!Ale przemowienie...Jeszcze byscie bana dla mlodysa zdjeli i byloby spoko.Obiecuje ze sie poprawi.:):):D:DNie marcinek?
rybka_kuba
Dodano
14.10.2003 20:21:14
niemila admosfera? wiem kto ja sprawia. I takie osoby dostaja bana, aby źyło nam się wszystkim lepiej. To jest forum komputerowe, z naciskiem na oprogramowanie Microsoft, a nie Forum pogaduszek "o wszytskim i o niczym". Gdyby usunać dział "o wszystkim" okazalo by sie, źe niektorzy userzy ktorzy stoja na szczycie listy wg ilosci postow, nagle sa na jej koncu, bo do tego Forum nic wartosciowego nie wnosza.
Anonymous
Dodano
14.10.2003 20:18:48
czyzby komus sumienie sie poruszyło lub coś i oddał mi podpis? moze avatarek jeszcze ? :twisted:
aha i uwazam ze moj podpis w tej chwili nie bedzie nikomu przeszkadzac.Ale jesli bedzie prosze o PW wtedy go zmienie.!!!
syncmaster
Dodano
14.10.2003 20:15:09
cos sie zlego ostanio na forum dzieje :( najpierw tire odszedl, teraz problemy z mefisto_k, jakies bany, ostatnio wogole jakas taka niemila atmosfera panuje na forum:(
gieras
Dodano
14.10.2003 20:13:42
własnie za co Młodys dostał bana? :evil: :evil: :idea:
syncmaster
Dodano
14.10.2003 20:13:13
pbartek:
rybka_kuba:
Za co Marcin tzn.Mlodys dostal BANA???


a co dosta juz bana :lol: :wink: :cry: :oops:
Tak.I nie tylko on.
rybka_kuba
Dodano
14.10.2003 20:09:08
rybka_kuba:
Za co Marcin tzn.Mlodys dostal BANA???


a co dosta juz bana :lol: :wink: :cry: :oops:
pbartek
Dodano
14.10.2003 19:57:09
Za co Marcin tzn.Mlodys dostal BANA???
rybka_kuba
Dodano
14.10.2003 19:52:24
mefisto_k ma tydzien odpoczynku od pisania glupot na forum

a Ty rybka_kuba aź się prosisz... ale skoro się tym nie przejmujesz to i my nie będziemy się tym przejmować
The_judge
Dodano
14.10.2003 18:26:12
JA pewnie do stena od tych ..... I sie tym nie przejmuje.I tak nikt mi na tym forum nie pomogl...A moderatorzy samoluby niech ida sie ..... \r MAM ZALATWIONEGO BANA :)
rybka_kuba
Dodano
14.10.2003 15:21:39
na pweno dostanie karniaka
pbartek
Dodano
14.10.2003 12:32:16
na pweno dostanie karniaka
pbartek
Dodano
14.10.2003 12:32:16
na pweno dostanie karniaka
pbartek
Dodano
14.10.2003 12:32:16
The_judge
Dodano:
13.10.2003 23:28:13
Komentarzy:
20
Strona 1 / 3