Kamerka Emtec 100K nie działa.

W/W kamerka nie działa sterowniki instalują sie z płytki. Jest komunikat o niezgodności z firmą micro, ale wybieram mimo to kontynuację. Jest komunikat ze wszystko jest ok i finish. Podłączam kamerę kreator znajdowania nowego sprzetu znajduje kamere rozpoznaje model ale żąda instalacji sterowników wybieram anuluj, i pojawia sie że sprzęt może nie działać właściwie. Po włączeniu programu kamerki jest KOMUNIOKAT: Sorry , you have no video capture hardwere. Podłaczam kamerę kreator ozpoznaje i ja zgadzam się na instalację sterowników. jest komunikat o niezgodności mimo to kontynułuję , kreator zakończył instalację wybieram zakończ. Wygląda to tak jakby kamerka była gotowa uruchamiam ją i wyskakuje okno obrazu jest komunikat o poprawnym funkcjowaniu, ale nie ma obrazu i dioda sygnalizacyjna sie nie świeci.

Odpowiedzi: 2

Podłączam kamerę kreator znajdowania nowego sprzetu znajduje kamere rozpoznaje model ale żąda instalacji sterowników wybieram anuluj, ( i tu robisz błąd !)należy zainstalować sterowniki wskazując by wybrał automatycznie!Ja używam kamerki firmy Microsoft VX1000 i jest ten sam efekt!)Po zainstalowaniu i skonfigurowaniu Skype wszystko działa.Chyba.że jest wadliwa kamerka.
mx47
Dodano
21.04.2008 14:41:09
Mialem dawno temu podobny problem z LifeView USB Robo CAM. Juz w tej chwili nie pamietam co pomoglo ale pamietam "cuda na kiju" jakie wyprawiałem: - instalacja najnowszego softu ze strony producenta (przy dolaczonych na CD byly objawy jak u Ciebie) - instalacja driverow za pomoca kreatora instalacji nowego sprzetu (pliki *.inf) - przepiecie kamerki w inny port USB (jesli w Panelu w menedzeze urzadzen nie kluja w oczy wykrzykniki czy znaki zapytania) BTW Ta ostatnia opcja pomogla mi ostatnio w instalacji myszy bezprzewodowej, ktora - co ciekawe - w sasiednich portach nie chciala zadzialac :wtf:
Szuja27
Dodano
21.04.2008 12:51:07
xeritx
Dodano:
20.04.2008 13:58:58
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1