Kamera EMTEC problem ze sterownikiem

Mam następujący problem: kupiłęm kamerkę internetowa firmy EMTEC. Zainstalowałem ją zgodnie z instrukcją i do restartu wszystko działało prawidłowo ze Skype. Po zrebootowaniu komputera, niestety komunikator powiedział, że nie ma zainstalowanego urządzenia, spojrzałęm w Menadżer sprzętu i na kamerce, którą instalowałem pojawił się wykrzyknik. Spróbowałem odłączyć i ponownie podłączyć sprzęt i po chwili (pewnie Windows sobie odnalazł wcześniej zainstalowany sterownik) oraz po ponownym wybraniu kamery w Skype, można z niej było korzystać. Generalnie nie ma jakiegoś wielkiego problemu bym odłączał i podłączał kamerę, ale denerwuje mnie fakt, że powinno być dobrze a u mnie jest inaczej czyli źle. Proszę pomóżcie, czekam na Wasze pomysły, bo odinstalowanie i ponowne zainstalowanie nie dało pozytywnego efektu.

Odpowiedzi: 1

Widze, że nikt się nie spotkał z takim problemem. No cóż ... udało się rozwiązać choć powód był banalny i dziwny zarazem. Miałem podłączoną przejściówkę USB-->PS2 do myszki. Gdy podłączyłem myszkę na PS2 bez przejściówki, problem ustąpił. Dziwne na prawde bardzo dziwne.
MiK
Dodano
26.12.2008 23:23:00
MiK
Dodano:
23.12.2008 12:21:23
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1