Języki programowania :)

Mam pytanie jakie znacie języki programowania i w jakim stopniu.

––––

Php – bardzo dobrze
Html – bardzo dobrze
C++ – znam podstawy
Visual C++ – znam podstawy
Java/Java Script – średnio
Język Polski – wystarczająco

Odpowiedzi: 20

sinclair basic+assembler [z80]– 10/10
html, js – 8/10
C, VB, Delphi asm32 – 3/10; potrzebne do tworzenia w iBasic
GFA Basic, iBasic – 10/10
sapero
Dodano
31.05.2004 21:36:48
Głupiec w lustrze mędrca widzi. Mędrzec – odwrotnie.
Damipl – kolejnym kandydatem do piaskownicy dla P4w3r m45T4Ch0W stałeś się właśnie. Gdybyś w dziedzinie programowania osiągnął coś – nie musiałbyś się tym tak natrętnie chwalić i szpanować. A tak, pozostajesz dla mnie kolejnym ze script kiddies. Fragment kodu, który przytoczyć raczyłeś na początku nie jest Twój. A potem – warunku uczą na/w kaźdym kursie C# czy dowolnego innego języka jako jednej z podstaw. Czy pętlę samodzielnie potrafiłbyś z niego zrobić? A to jeden tag jest :P Poza tym zanim wymądrzać się zaczniesz odróźnij języki programowania od skryptowych – bo na śmieszność ludzi, którzy faktycznie pojęcie mają naraźasz się. To tyle, doucz się i wróć – nie przeczę, źe moźesz mieć talent do kodowania, jednak na razie pokazałeś go z najgorszej moźliwej strony.
Pozdrawiam.
Yoda
Dodano
19.05.2004 10:04:05
gieras:
www.damipl.icx.pl/serwer.html ten link cos chyyyybbaaa niedziala :lol: :wink:

Nic zapewne gieras nie straciłeś z tego powodu :mrgreen:

Teraz powaga. Jak zobaczę jeszcze raz taki spam:
Wy nieznacie damipl'a! jego forum: www.damipl.icx.pl/gimkol/forum a niedługo rusza serwer www.damipl.icx.pl Odwiedź równieź www.damipl.icx.pl/serwer.html i wejdź w komputery. Zgasiło Pawełka?
w dziale tematycznym, usuwam bez źadnych ceregieli.
aligator
Dodano
19.05.2004 00:17:02
www.damipl.icx.pl/serwer.html ten link cos chyyyybbaaa niedziala :lol: :wink:
gieras
Dodano
18.05.2004 20:11:22
dymeq:
Wy nieznacie damipl'a! jego forum:

Jesteś w całkowitym błędzie, aleź znamy, znamy ,nawet wklejano tu linki z topicków, takie były zajmujaco treściwe – :twisted: .
Wystarczy poszukac w dziale ogłoszenia temat "forum"
Seeker
Dodano
18.05.2004 17:36:12
dymeq, znamy juź Forum Gimnazjum nr 1 w Koluszkach (rozreklamujcie je lepiej w swojej szkole, a nie tutaj!), a samego damiegopl znamy jeszce lepiej. Jak widze jesteś moderatorem, tak jak Damipl i Mefisto_k. Wy to się umiecie dobrać :–)
Kuba
Dodano
18.05.2004 17:26:41
Wy nieznacie damipl'a! jego forum: www.damipl.icx.pl/gimkol/forum a niedługo rusza serwer www.damipl.icx.pl Odwiedź równieź www.damipl.icx.pl/serwer.html i wejdź w komputery. Zgasiło Pawełka?
dymeq
Dodano
18.05.2004 17:07:57
a ja prawie za dzuo nie znam ale sie juz ucze od Mistrza!!!!! Znacie go napewno SPoKo gosc!! pozdr da...l :lol: :lol:
pbartek
Dodano
05.01.2004 21:12:05
:
Nie znam PHP, ale znam C++ i stawiam na operator typu: zmienna>0 ? wart=true : wart=false. Mozna to if–ami zastapic, ale tak jest w pewnych sytuacjach wygodniej.

Oczywiście chodziło mi o rzeczone wyraźenie warunkowe trójoperandowe :)

A co do mnie to znam:
Delphi – dobrze
C/C++ – dobrze
HTML – dobrze
Anonymous
Dodano
05.01.2004 14:40:01
:
Nie znam PHP, ale znam C++ i stawiam na operator typu: zmienna>0 ? wart=true : wart=false. Mozna to if–ami zastapic, ale tak jest w pewnych sytuacjach wygodniej.

Oczywiście chodziło mi o rzeczone wyraźenie warunkowe trójoperandowe :)

A co do mnie to znam:
Delphi – dobrze
C/C++ – dobrze
HTML – dobrze
Anonymous
Dodano
05.01.2004 14:40:01
:
Nie znam PHP, ale znam C++ i stawiam na operator typu: zmienna>0 ? wart=true : wart=false. Mozna to if–ami zastapic, ale tak jest w pewnych sytuacjach wygodniej.

Oczywiście chodziło mi o rzeczone wyraźenie warunkowe trójoperandowe :)

A co do mnie to znam:
Delphi – dobrze
C/C++ – dobrze
HTML – dobrze
Anonymous
Dodano
05.01.2004 14:40:01
Nie znam PHP, ale znam C++ i stawiam na operator typu: zmienna>0 ? wart=true : wart=false. Mozna to if–ami zastapic, ale tak jest w pewnych sytuacjach wygodniej.
Anonymous
Dodano
04.01.2004 12:00:39
Wiecie co myślę o całym tym topicu – to jest jedna wielka bzdura.......

Jeśli Damipl zna tak doskonale PHP, C++... itd. to niech to udowodni pokazując nam swoją stronę lub własny choćby najmniejszy i najprostszy program.

Kuba – do ciebie mam szacunek bo ty się nie chwalisz tylko robisz "co trzeba". Jakoś nie udało mi się znaleźć postu Kuby gdzie pisałby naprzykład:
...zobaczcie jaki jestem genialny, co to ja nie potrafię... – jezuuuu – wiem wszystko, znam PHP, HTML, C++, Java Script perfekcyjnie
– jest takie powiedzenie, źe krzyczy najgłośniej ten który jest winny lub nic nie umie a chce zwrócić na siebie uwagę.
alpin19
Dodano
02.01.2004 20:20:11
gość:
DamiPL skoro fragment kodu był Twój – czemu komentarze po angielsku? :PPP


Moźe gosciu jest taki COOL ze procuje np w takiejs super hiper mega firmie np micro$oft czy Sun i jest przyzwyczajony do komentarzy w języku angielskim. A moźe sciagnoł kod od kogos moźemy sie domyslac predzej czy puzniej jak by co to i tak z nim ktos pojedzie jak z taczką ******** :]
FAtman
Dodano
02.01.2004 18:29:58
gość:
DamiPL skoro fragment kodu był Twój – czemu komentarze po angielsku? :PPP


Trafna uwaga :–)
Anonymous
Dodano
02.01.2004 18:00:42
Tylko sobie nie myślcie źem jakiś narcyz ;P

Delphi – dobrze (bardzo dobrze w zaleźności od kontekstu – dziedzina programowania jest tak rozległa źe nie ma osób, która wie wszystko: zagadnienia bazodanowe, COM, OLE, CORBA, ble ble ble tego jest mnóstwo i nikt się nigdy wszystkim nie zajmuje)
Turbo Pascal – bardzo dobrze
QBasic – dobrze
Visual Basic – dostatecznie
C++, Visual C++ – podstawy (VCL tak samo jak w Delphi)
HTML – bardzo dobrze
PHP – dobrze
ASP – podstawy
Java Script (jezyk? niet) – srednio
Język polski – bardzo dobrze
Język angielski – dobrze
Język japoński – podstawy
W planach poznanie Javy :) Pozdrawiam
Anonymous
Dodano
02.01.2004 16:57:52
DamiPL skoro fragment kodu był Twój – czemu komentarze po angielsku? :PPP
Anonymous
Dodano
02.01.2004 16:45:59
Theriel:
heh z tego co mi wiadomo, NICZEGO na tym świecie nie moźna się całkowicie nauczyć... zawsze jest jakaś niewiadoma, zawsze jest jakiś fakt, który nas zagnie.

P.S. Mówię o ogólnych zagadnieniach, bo fakt: jeźeli zacieśnimi krąg to moźna być w nim ekspertem (np: mogę wiedzieć wszystko jeśli chodzi o drewno z jesionu, ale nigdy nie będę wiedział wszystkiego o wszystkich drzewach świata)


Nawet jeśli chodzi o sam jesion nie byłbym tego taki pewien... :mrgreen: Na świecie rośnie duźo lasów... ;)
Pawek
Dodano
28.12.2003 20:28:16
heh z tego co mi wiadomo, NICZEGO na tym świecie nie moźna się całkowicie nauczyć... zawsze jest jakaś niewiadoma, zawsze jest jakiś fakt, który nas zagnie.

P.S. Mówię o ogólnych zagadnieniach, bo fakt: jeźeli zacieśnimi krąg to moźna być w nim ekspertem (np: mogę wiedzieć wszystko jeśli chodzi o drewno z jesionu, ale nigdy nie będę wiedział wszystkiego o wszystkich drzewach świata)
Theriel
Dodano
28.12.2003 20:14:17
Prawdziwego języka programowania nigdy się nie nauczysz do końca. Przykłąd–uczysz się w php tworzyć skrypt z systemem jakimś tam. Za 2 dni wychodzi nowa wersja php i połowa skryptów jest niezalecana. KAźdy język przechodzi transwormacje, nawet zawodowi programiści aby stworzyć dobry program sięgają do manuali, zgapek, etc. Ja np. w c++ aby stworzyć na początku kalkulator pod dosa, umiący dodawać, odejmować i mnoźyć, siedziałem 2 godziny z ksiąźką w ręku aby wycisnąć z przeczytanego rozdziału 1.5 strony kodu. :)
Lezio111
Dodano
28.12.2003 18:51:21
damipl
Dodano:
21.12.2003 20:42:02
Komentarzy:
20
Strona 1 / 5