Jeden komputer rozłącza całą siec wifi.

Posiadam w sieci 2 PC 2 Lapki i telefon HTC. Do tej pory jeden PC był podłączony siecówką ale chciałem się pozbyć kabli i tu się zaczął problem. W tym momencie mam 5 urządzeń WIFI. Na jednym PC do tej pory posiadałem kartę Pentagram P6132-08(wiem, że to nie jest jakaś super karta zwykły tani szmelc) i znalazłem taką drugą kartę którą postanowiłem zainstalować na tym 2 PC. I właśnie sieć działa w każdej konfiguracji (oba łapki, PC1 i telefon korzystają razem bez problemów w tym samym momencie) ale w momencie podłączenia PC2 i włączenie na którym kolwiek urządzeniu pobierania pliku, czy aplikacji typu ipla wifi się rozłącza. NA PC2 nawet odpalenie strony internetowej to powoduje nawet przy wyłącznych innych urządzeniach. Więc jasno można stwierdzić, że ten komputer jest problemem. Tylko brak mi już pomysłów co można z tym fantem zrobić. Dodam jeszcze, że komputer ten ma spalone USB na płycie głównej i karta wifi usb podłączona jest do śledzia usb na pci. Sprawdzałem Mac-ki, adres ip komputerów przypisanych w sieci (wszystko jest ok) zamieniałem kart wifi i na PC1 działają obie dobrze. A bym zapomniał PC 2 to stary IP4 2.2 na MSI NeoP z Winx XP Pro. Ruter od Netii Simens Sli

Odpowiedzi: 1

do skasowania
mad85
Dodano
05.10.2011 20:35:19
mad85
Dodano:
05.10.2011 20:19:49
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1