Jebane resety

Juz mnie zaczyna to wkorwiac. Xp chodzil mi stabilnie cale 2 tygodnie po czym nagle bummm reset kompa. Myslalem ze jakis sterownik szlak trafil albo jakis progs. robi konflikty a tu niespodzianka formatlem dysk walnalem Xp na nowo bez zadnych poinstalowanych progsow i tu znow niespodzianka gdy siedze na sieci i nic nie robie jest spoxik moge bez problemow ciagnac z ag ale gdy juz jestem na Irc'u lub www odrazu mu odbija i sie resetuje. Od czego to moze byc. Bios jest dobrze ustawiony w 100% Ludzie pomuzcie jak dacie rade bo inaczej moj komp tak przypadkiem wyleci z 9 pietra przez okno. Nrazka

Odpowiedzi: 6

Jeśli masz zjebisty modem his 18 lub inna ch... to moje kondolencje bo ja mam ten sam problem i znalazlem odpowiedź na to na stronie Ericsson–a ,a winna jest po stronie XP jak zwykle coś po... źeby utrudnić źycie. Potrzeban jest tak zwana "łata" coś w rodzaju dodatkowego oprogramowania które moźna zdobyć z microsoft ,ale tylko jeśli masz zarejestrowanego XP ,jeśli nie to trzeba męczyć się dalej lub popytać Good Luck !!!
http://his.ericsson.pl/ht_wiadomosci.htm na tej stronie znajdziesz odpowiedz na pytanie dlaczego restart w necie
AT146
Dodano
24.05.2002 12:56:18
Sprawdź zasilacz . Duźa liczba uźądzeń powoduje spadek napięcia w starszych nisko watowych zasilaczach i automatyczny reset komputera
Anonymous
Dodano
17.04.2002 23:57:00

Bzdura źadne SDI ani wina modemu Hasarr ma racje
zbor
Dodano
14.04.2002 21:15:58
Jeśli masz SDI to stąd te problemy. Kiedy jest duźe obciąźenie sieci i procka to się resetuje. Musimy poczekać na nowe sterowniki do SDI.
Anonymous
Dodano
04.04.2002 16:30:15
Otwórz "właściwości systemu –>Zaawansowane–> Ustawienia (przy "uruchamianie i odzyskiwanie"). Jest tam pole "Automatycznie uruchom ponownie". Po jego odznaczeniu system nie powinien się resetować. Ma to teź złe strony, bo zamiast resetu będzie pewnie zwis :(
Anonymous
Dodano
03.04.2002 14:56:28
Sprobuj sciagnac najnowsze drivers XP do swojego modemu, sprawdz w Properties swojego polaczenia –(Dial–up) czy masz zaklikniete
Internet protocol (TCP/IP) i tylko ten jeden ma byc zaklikniety

jezeli masz inne odkliknij je.

Zawsze pisz w skrocie, jaki masz komputer, karte graficzna i modem itd, to pomaga w razwiazaniu problemow
Anonymous
Dodano
31.03.2002 10:30:59
Anonymous
Dodano:
30.03.2002 13:03:04
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1