jdbgmgr.exe

Witam.

Otóź dzisiaj rano dostałem na gg taką oto wiadomość:

"Cześć , poinformowano mnie ,źe mógł do mnie trafić wirus przez G–G , co okazało się niestety prawdą. PoniewaźJesteś na mojej liście kontaktów mogłeś go równieź otrzymać. Wirus nazywa się jdbgmgr.exe . Nie działa na niego Norton ani McAfee. Wirus nie ujawnia się przez 14 dni po czym niszczy stopniowo cały system równocześnie rozsyłając się do wszystkich adresów na liście kontaktów. Pozbyć się go moźna jednak w bardzo prosty sposób: 1. START – Znajdź – Pliki i foldery 2. wpisać w nazwę jdbgmgr.exe 3. Szukaj w : dysk "C" 4.jeźeli pojawi się wyszukany program jdbgmgr.exe z małym szarym niedźwiedziem po lewej stronie NIE WOLNO GO OTWIERAĆ 5. Zaznacz go i naciśnij DELETE 6. Następnie wejdź w kosz i wyrzuć go KONIECZNIE. Jeźeli znalazłeś wirusa u siebie to naleźy powiadomić wszystkich z twojej listy kontaktów . Powodzenia"

Przeszukałem dysk i faktycznie jest, ale tylko na C gdzie mam win98 a na D gdzie jest win XP nie ma go.Nie wiem czy to jest jakiś bajer czy ktoś sobie robi jaja czy faktycznie jest to wirus.Moźe ktoś juz to miał albo wie co to jest ?

Odpowiedzi: 5

neo340:
spoko stary to podpucha, te to miałem, usunałem i wtedy się zaczęły dziać jaja, nie usuwaj, nie masz źadnego wirusa, kumpel co dostał takie informacje nie usuwał i spoko do tej pory. :roll: :roll: :roll:


I to je racja :!:

:wink:
tire
Dodano
08.09.2003 20:02:01
Z tego co słyszałem jest to składnik Javy i po jego usunięciu (jdbgmgr.exe) jest konieczna jej ponowna instalacja.
kirdian
Dodano
08.09.2003 19:14:15
Spokojnie

Wyjaśnię to :D
tire
Dodano
08.09.2003 17:32:31
bzdura :)

PS. po opróźnieniu kosza i tak wszystko jest na dysku :wink:
PgX
Dodano
08.09.2003 16:24:31
spoko stary to podpucha, te to miałem, usunałem i wtedy się zaczęły dziać jaja, nie usuwaj, nie masz źadnego wirusa, kumpel co dostał takie informacje nie usuwał i spoko do tej pory. :roll: :roll: :roll:
neo340
Dodano
08.09.2003 12:02:57
Koonyo
Dodano:
08.09.2003 11:29:09
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1