java vm

:? sorry, ale ja teź o javie :? niewiele z tego rozumiem, co sie dzieje. wchodzę na stronę banku, chcą java vm, a w...xp mówi, źe nie nada. czy ktoś mógłby mi powoli, łopatą, wyłoźyć po kolei: gdzie wejść, źeby znaleźć java virtual machine dla xp ?
proooooszę :o

Odpowiedzi: 6

Ja teź nie spodkałem się z takim błędem ale ktoś na tym forum coś takiego miał: tj. odinstalował jedną jave a drugiej nie mógł zainstalować bo mu wywalało komunikat źe juź ma zainstalowaną.
SLAY3R
Dodano
24.09.2002 14:37:59
SLAY3R raczej nie spotkalem sie z problemami po takiej operacji. A zeby uniknac watpliwosci juz mowie w czym rzecz. VMJ suna jest lepsza bez dwoch zdan ale jej zalety wykorzystaja programisci a nie zwykly uzytkownik. Z drugiej strony do niedawna VMJ byla skladnikiem IE i dystrbuowana przez Microsoft stad wiele serwisow ktore ja wykorzystuje bylo pod nia zoptymalizowanych. Np. nie moglem korzystac z Banku XXX Online przy zainstalowanej VMJ suna.
mrsit
Dodano
24.09.2002 09:32:46
:D jestescie swietni, dzieki za pomoc, probowalem wg rad, udalo sie :!: mam bank w domu 8) znow moge szastac mamona 8) :!:
korafal
Dodano
24.09.2002 04:12:56
Mogę przesłać mailem tylko daj adresssss.

mrsit – Wczesniej zainstalowalem juz vm sun'a. Po twoim poscie usunalem go przez dodaj/usun programy w windzie. Moga byc z tym dalsze problemy czy raczej juz nie?

Moźliwe źe przy instalacji innej javy wywali ci okienko źe jusz masz zainstalowaną, ale moźe się mylę.
SLAY3R
Dodano
23.09.2002 18:53:31
Slayer: Wystarczy wejśc na czat onetu, i tam powinno wyskoczyć okienko z zapytaniem czy chcesz ściągnąć javę. Najprostrzy sposób.

Niestety juz chyba uzywaja innego systemu poniewaz na chat onetu udalo mi sie dostac bez zadnych instalacji.

ja mam

Jestes jakos w stanie udostepnic?


mrsit – Wczesniej zainstalowalem juz vm sun'a. Po twoim poscie usunalem go przez dodaj/usun programy w windzie. Moga byc z tym dalsze problemy czy raczej juz nie?
korafal
Dodano
23.09.2002 12:28:48
I tylko jedna uwaga: jesli korzystasz z bankowsci przez net zainstaluj jave microsoftu a nie suna.
mrsit
Dodano
23.09.2002 09:22:20
korafal
Dodano:
23.09.2002 02:12:21
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1