Jakie są sposoby wyłączenia komputera z XP?

Witajcie mam nietypowy problem na dole mam uszkodzony ekran w laptopie i nie mogę wejść w opcje wyłączenia komputera mogę jednak uruchomić menu start czy są jakieś inne sposoby aby wyłączyć komputer poza wyłącznikiem na dole w menu start i poza wyłączeniem ręcznym komputera->bo wtedy uszkadza programy .

Odpowiedzi: 3

Odnośnie "nieznania się" na kodach, które w istocie nie są żadnymi kodami lecz podstawowymi skrótami klawiaturowymi w systemie. Braki wiedzy możesz sobie uzupełnić, wciskając F1 w swoim Windowsie a następnie wpisać w okienku indeksu "skróty klawiaturowe" (chyba wszystko, co pracuje pod dowolnym Windowsem ma zapisane w swoich ustawieniach, że F1 oznacza pomoc). Co do zakupów, proponuję wybrać się na aukcje www.allegro.pl, poszukać jakiegoś sklepu, który oferuje takie komputerki jak Dell Mini czym tym podobne, lub uprość sobie zadanie i odwiedź najbliższy sklep w swoim mieście.
XanTyp
Dodano
07.09.2010 17:22:31
Ja nie znam się na xp dzięki za ten kod ja tylko wchodzę na internet i to wszystko nie znam kodów itp mam zepsuty ekran zostało mi małe okienko i ledwo mogę pisać chcę kupic mini laptopa takiego 7-10 cali do internetu pomoz mi wyszukac na internecie taki model do 800zl zeby byl ok do internetu dzieki
Radoslawie1
Dodano
07.09.2010 16:59:41
Nigdy nie przyszło ci do głowy kliknąć w puste miejsce na pulpicie i wcisnąć kombinacji Alt+F4? To chyba już najbanalniejszy sposób na zamykanie XP-ka...
XanTyp
Dodano
07.09.2010 15:47:49
Radoslawie1
Dodano:
07.09.2010 14:26:39
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1