Jakie oprogramowanie antywirusowe jest lepsze?

[center]Witam chciałbym was się spytać które programowanie anty wirusowe jest najlepsze ponieważ chciałbym kupić "ponownie" i nie wiem które by można wybrać nie byłem zachwycony 1 antywirusem był to [color=red][b]G-Data[/b][/color] a tak zastanawiam się nad [color=darkblue][b]Nodem[/b][/color] ,[color=green][b]Kasperskim[/b][/color] i [color=indigo][b]Nortonem[/b][/color] proszę o doradzenie mi w wyborze antywirusa na mój laptop :) I również chciałbym usłyszeć wasze zdanie na tej temat Pozdrawiam :)[/center]

Odpowiedzi: 2

[b]Veers[/b][color=darkred], gdybyś zechciał zauważyć, w jakim dziale znalazł się ów post, nie musiał byś pytac o system. Post usunięty za naruszenie regulaminu o odkopywaniu tematów. Dwa tygodnie to górna granica.[/color] Xan.
XanTyp
Dodano
08.09.2009 11:27:41
  • Veers 08.09.2009 13:12:58

    [quote=XanTyp][b]Veers[/b][color=darkred], gdybyś zechciał zauważyć, w jakim dziale znalazł się ów post, nie musiał byś pytac o system. Post usunięty za naruszenie regulaminu o odkopywaniu tematów. Dwa tygodnie to górna granica.[/color] Xan.[/quote] Ohoho straszzzne. To teraz mam się podłożyć na pręgierz i dać wychłostać ? Wiesz co XanTyp ? Poczytałem trochę tej twojej "tFórczości" i jakoś tak jak ręką odjął - przeszła mi chęć zaglądania na centrumXP - możesz od razu wykasować moje konto - będziesz miał spokój na przyszłość. PS. przy okazji usuń też posty dopisane do tematu założonego 23 lutego 2009 - no - chyba górna granica ma również jakąś inną górną granicę o której w regulaminie nie napisano ....

A system to Owieczka 2009 ?? Każdy z wymienionych programów jest co najmniej dobry. Każdy też ma swoje wady. Jeśli szukasz czegoś co najmniej obciąży ci komputer - to na pierwszym miejscu jest NOD. Jeśli potrzebujesz czegoś co da ci dodatkowo komfort (łatwość używania) - to Symantec. Tak czy śmak - antyvirus na dzisiejsze czasy to trochę mało i zalecałbym ci zakup pakietu typu Internet Security (wszystkie wymienione firmy takowymi dysponują w ofercie).
Veers
Dodano
08.09.2009 10:05:26
Szymonq
Dodano:
20.08.2009 13:18:23
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1