jaki to program?

witam:).
zauwazylem,ze pewien program probuje sie laczyc z netem bo sygnalizuje mi to firewall. Ostatnio troche testowalem z programami i myslalem , ze to opcja w jednym z nich, ale programow nie ma a proba laczenia sie z netem pozostala.ma 64 kb i po dacie zainstalowania w programach, to jest od jakiegos miesiaca. a nazywa sie to Application MFC liveupdate ?? .Na wirusa, trojana mi raczej nie wyglada,skanowalem kilkoma łacznie z antytronajem. Jakies pomysły ? ;)

Odpowiedzi: 7

jesteś niesamowity:), dzięki !!!!
Anonymous
Dodano
03.01.2004 02:58:37
Sciagales cos z tej stronki ? http://66.226.81.182/

Bo mozna przeczytac na niej, ze:
Updating

For maximum safety and ease, all applications provided here use our own free Live Update System, which checks for updates and patches once a month from our own central server.

Czyli to nic groznego a jedynie jakis soft ktory masz zainstalowany chce sie updatowac :wink: .


Update.
Znalazlem chyba "winowajce" jesli uzywasz Kazaa, iMesha, lub podobnych programow – PeerGuardian.
PeerGuardian is a powerful yet petite firewall application especially designed for P2P users

EL NINO
Dodano
03.01.2004 01:40:43
dopiero odpowiadam, sorki:), pokazuje :66.226.81.182 .Pozdrawiam,
Anonymous
Dodano
03.01.2004 01:20:04
A Twoj firewall nie pokazuje z czym (z jakim serwerem) chce sie "to" polaczyc ?
Tego linka podalem dlatego, ze ten Backdoor rowniez "zawiera" Application MFC.
EL NINO
Dodano
02.01.2004 23:17:04
dzięki El Nino za ten link (zawsze jestes rzeczowy:) ) ale to raczej nie trojan z następujących powodów : 1.skanowałem awk12 zawsze aktualną bazą, skanowalem antytrojan(zresztą świetny) tauscan(podobnie) ,skanowalem online:norton,panda,bitdefander,macafee,gafi (moglem przekrecic nazwe) antytrojan,no i na koniec kaspersky plik.Nic nie ma , symanteca nigdy nie mialem oprócz inslalacji on line.
Anonymous
Dodano
02.01.2004 23:11:47
:
Application MFC liveupdate
To moze byc zarowno Backdoor.Powerspider: http://securityresponse.symantec.com/avcenter/venc/data/backdoor.powerspider.html
jak i to co podal tire, czyli autoupdate Nortona, czy tez jeszcze cos innego.
EL NINO
Dodano
02.01.2004 22:57:46
Nooooo,jeśli to live update,to od Symanteca.
Albo od innego programu,który po prostu chce się uaktualnić.
Tyle.
tire
Dodano
02.01.2004 22:24:44
Anonymous
Dodano:
02.01.2004 20:53:20
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1