Jaki system na laptopie?

Witam jestem nowym użytkownikiem forum. Nie wiem gdzie powinienem umieścić moje pytanie dotyczące wyboru systemu... Posiadam laptopa HP Pavilion dv6810et Procesor Turion 64 X2 TL-64 2,2 Wielkość dysku 160GB Pamięć RAM 3GB Karta graficzna nVidia GeForce 8400M GS Napęd optyczny DVD RW System operacyjny (oryginalnie powinno być) Vista Home Premium Początkowo była Vista Home. Później dostałem od kolegi Ultimate. Wg mnie Vista mnie nie kreci. Znaczy muli mojego kompa. Poszukuje jakiego systemu coś w stylu Windows XP Pro. Ale na 64bitach. Aktualnie ściągam Windows 7RC zobaczę czy to jest to czego szukam... Proszę o Podanie jakiś linków do Windows XP Pro x64 bit. Wiele wersji ściągałem ale żadna nie wiem czemu nie pasowała. Dodam ze pierwszy system jaki Zainstalowałem po Viscie Home Premium to był Windows XP Pro ale 32Bit... Proszę o Pomoc i z Góry Dziękuje!!! ;))

Odpowiedzi: 1

Ujmę to tak: Jeśli chcesz sobie poklikać o systemach, które sprezentują Ci koledzy, będziesz musiał poszukać sobie innego forum -> vide: regulamin. Jeśli poważniej do tego podejdziesz, zastanów się, co będziesz chciał robić na tym laptopie. Im system będzie mniej wymagający - więcej wydajności zostanie na programy. Jeśli tylko do przeglądania wiadomości czy filmów na youtubie - skoro była tam Vista, to każdy wcześniejszy system możesz sobie wstawić bez mrugnięcia okiem.
XanTyp
Dodano
15.06.2009 15:27:54
Paulo93
Dodano:
14.06.2009 17:30:39
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1