Jaki sterownik??? Pomocy!

siemanko mam problem i nie moge sie z nim uporac a wiec gdy wejde w dxdiag w zakladce ekran mam taka wiadomosc
Funkcje modułu Direct3D są nieodstępne. Należy sprawdzić, czy jest to najnowsza wersji sterownika od producenta sprzętu
szukalem na stronie www.nvidia.pl jakiegos najnowszego sterownika ale nie wiem ktory to jest, moj system operacyjny to windows server 2003 Enterprise Edition karta graficzna : GeForce 6600 GT bardzo bym prosil o pomoc dodam jeszcze ze mam zainstalowanego najnowszego direcX-a :(

Odpowiedzi: 3

witam

 w zakladce wlasciwosci ekranu - rozwiazywanie problemow, przesun suwak na pelne przyspieszenie,

nastepnie po uruchomieniu dxdiag z linii polecen, w zakladce ekran uruchom funkcje directx

 

milego dnia

lee
Dodano
12.09.2006 09:33:27
Zaraz się okaże, że nie tylko ta jedna funkcja szwankuje i w paru opcjach usług dotyczących grzebnąć trzeba. W tym dziale są, w archiwum, linki do tekstów podających metody udomowienia w2k3 - nie pomnę czy pod udomowić czy udomowienie szukać trzeba, ale to przeciez szczegół.
Zapoznaj się z tym miatriałami co pozwoli Ci korzystać z całej mocy sprzętu,a nie tylko z jego możliwości serwerowych.
Rebe
Dodano
12.09.2006 09:30:02

To dlatego, ze to system serwerowy :-)

Juz niestety nie pamietam co trzeba bylo by zrobic; chyba jakis suwaczek przesunac.

 

Przeszukaj Google: akceleracja grafiki Windows 2003 

brtx
Dodano
11.09.2006 22:21:55
  • SLAY3R 11.09.2006 22:30:11

    Zaś co się tyczy sterownika to ten od windows XP/2000 powinien działać bez problemu. No chyba, że to 64 bitowa wersja systemu, to wtedy jest i dla takiego systemu sterownik na stronie nvidii.

craccc
Dodano:
11.09.2006 21:47:46
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1