Jaki projekt w Win Server 2003 ??

Witam, muszę zrobić jakiś projekt w serverze 2003( jego propozycja to jakiś Cluster czy coś), nauczyciel nie powiedział dokładnie co, a ja nie mam pojęcia co mógłbym zrobić, to nie ma byc za proste i chciałbym źeby takźe nie było za trudne, więc moźe ktoś z was pomoźe i coć podpowie, byłbym bardzo wdzięczny za jakąś pomoc, bo ja za bardzo tego nie kumam, z góry dzięki!!

Odpowiedzi: 4

hmmm no jakoś powalczę :), ale dzięki za pomoc, jakbym miał jeszcze później jakieś wątpliwości to napiszę, a moźe ktoś ma jeszcze jakieś sugestie?
misiuz321
Dodano
20.04.2006 22:34:26
http://pl.wikipedia.org/wiki/Klaster_komputerowy

IMO szarpnij się na jakieś www przez IIS ;)

A jeśli chcesz koniecznie klaster to na googlach masz pomoc – po Angielsku niestety.
Anonymous
Dodano
20.04.2006 22:28:24
ok, dzięki, ale myślę źe to byłoby trochę za mało, nauczyciel sie na tym zna, a biorąc pod uwage to źe robimy to w grupach 2 osobowych to racdzej nie przejdzie jak 15 min roboty :) a moźe pomógłbyś coś z tym Clustrem?? albo ktoś z forumowiczów??
–co to wogóle jest i co trzeba z tym zrobić?
misiuz321
Dodano
20.04.2006 22:24:08
Serwer DNS z wyszukiwaniem do przodu i wstecz. Do IP przpisz jakąś domenę (www.moja.pl) i sprawdź czy DNS dobrze rozwiązuje nazwę: czy www.moja.pl faktycznie jest na Twoim IP (polecenie ping) i czy dobrze wyszukuje wstecz, czyli IP zamienanie jest na nazwę (polecenie ping –a)
BTW zabezpiecz się przed wpisaniem takiego adresu: moja.pl – ten ma nie działać.

Roboty raptem na 10 – 15 min.
Anonymous
Dodano
20.04.2006 17:34:10
misiuz321
Dodano:
20.04.2006 10:51:56
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1