Jak zrobić i przywrócić kopie systemu ??

Jak zrobić kopie systemu źeby przy przywracaniu jej przywróciło wszystkie pliki nawet uźywane w Winsowsie np w dosie jak ją przywrócić i jak ją zrobić gdzie itd. Kto mi wszystko powie????

Odpowiedzi: 6

Zgadzam się z kolegą Leopoldem bo ma rację chłopak.
Moźe się zna na rzeczy.
Tomek Nower
Dodano
19.12.2002 20:07:52
B3T0N:
czy najnowszy ghost obsluguje NTFS??? :roll:

Oczywiście, źe obsługuje! Ma to tylko jedną wadę– kompresja jest znacznie mniejsza niź w przypadku FAT.
leopold
Dodano
07.12.2002 23:13:22
szczerze mowiac to ghosta tez uzywam tylko na partycjach FAT32, wydaje mi sie ze na NTFS tez dziala (ale reki sobie za to nie dam uciac)
The_judge
Dodano
07.12.2002 22:23:22
zadam ci The_Judge takie pytanie :

poniewaz uzywalem ghosta lecz tylko przy partycjach FAT32 – czy najnowszy ghost obsluguje NTFS??? :roll:
B3T0N
Dodano
07.12.2002 22:08:43
zadam ci The_Judge takie pytanie :

poniewaz uzywalem ghosta lecz tylko przy partycjach FAT32 – czy najnowszy ghost obsluguje NTFS??? :roll:
B3T0N
Dodano
07.12.2002 22:08:43
Polecam Norton Ghost
Gdy masz juz tak skonfigurowany windowz jak chcesz, to :
1 Robisz dystkietke startowa (ale ghostem)
2 Restart kompa, wlacza ci sie prgram ghost – tam ustawiasz czego checesz zrobic zdjecie (ktorego dysku, ktorej partycji), zapisuje ci zdjecie do okreslonego pliku i gotowe

Przywracanie systemu podobnie jak robienie zdjecia :
a) wkladasz dyskietke startowa (ktora zrobiles wczesniej)
b) restart kompa, wlacza ci sie program, tam ustawiasz na ktora partycje lub dysk ma byc odtworzony windows i z jakiego pliku
Plik radze sobie nagrac na cd, bo gdy cos ci sie zwali w windowsie, to 4 minutki i masz spowrotem ten windows, ktoremu zrobiles zdjecie
:!: Aby zrobic zdjecie potzrebujesz albo 2 dyskow albo 2 partycji :!: (jednej partycji/dysku robisz zdjecie a na drugiej partycji/dysku zachowujesz plik).
I jeszcze jedno przed robieniem zdjecia zainstaluj sobie wszystko co ci jest niezbedne – wszelkie programy, koniguracjie itp – bo potem za kazdym razem po odtworzeniu win'a bedziesz musial to ustawiac, a to wkurza (uwierz na slowo). Mi zdjecie zajmuje ok 600mb (ale troche odchudzilem XP – wywalilem z niego wszystko co jest mi zbedne, pliki help itp). W razie klopotow pisz
The_judge
Dodano
07.12.2002 20:48:30
mahewa
Dodano:
07.12.2002 18:23:27
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1