Jak zostać oficjalnym betatesterem Visty bardzo tanio?

Jak zostać betatesterem Windowsa Visty, ale nie wiele przy tym płacąc. Np. bez wykupywania subskrypcji MSDN tylko subskrypcji na Vistę. Orientujecie się w jakichś sposobach na tanie zostanie betatesterem?

Odpowiedzi: 16

gusioo:
https://beta.microsoft.com

Tyle to ja wiem , wkońcu tam się rejestrowałem ale gdzie dokładnie gdzie kliknąć tam pełno zakładek :)
Wpierw wpisuje
GuestID : BetaReq
No dobra a gdzie dalej mam wpisać Beta ID:
Sory za lamerstwo :)
housik
Dodano
16.11.2005 17:47:50
https://beta.microsoft.com
Anonymous
Dodano
16.11.2005 17:05:54
Panowie pomocy :).
Chyba w końcu udało m się zarejestrować jako beta tester
Dostałem nawet jakiś numerek :
you are chosen to participate in a Beta Program.

Your Beta ID is: ******. This ID has been reserved for use in future Beta
opportunities.

No i teraz szukam, wszedłem na MSDN Home. Widnieje tam taki ładny napis
Windows Vista Beta 1 Available to MSDN Subscribers
MSDN subscribers now have access to Windows Vista. Download Beta 1 and start testing your applications today!
I klikam klikam aź dochodzę do MSDN Subscription Management i nigdzie tego tam nie widze :).

Juź nawet do microsoftu dzwoniłem , siedziałem z 20 minut na telefonie , ale skończyło się na tym źe nikt mi nie mógł pomóc. Pamiętam źe kiedyś do widnowsa 2003 była ładna strona gdzie się generowało do niego numer i moźna było ściągnąć image płyty, a tu ginę w gąszczu.

Moźe ktoś poda linka gdzie dokładnie to jest bo mój angielski jest na tyle mizerny źe nie będę dzwonił do stanów źeby się dowiedzieć :)
housik
Dodano
16.11.2005 16:59:51
gusioo:
aniolek:
To jak sobie ściągnę z msdn "Windows Vista (Longhorn) Professional Edition Beta 1" to znaczy, źe będę betatesterem? :D

Nie.
Bo oprócz moźliwości pobierania są takźe inne 'obowiązki'.

Właśnie o te "obowiązki" się pytam, bo trudno mi było uwierzyć źe betatester to po prostu ktoś kto testuje (uźywa) wersję beta windowsa. To by było zbyt proste ;D
aniolek
Dodano
12.11.2005 21:35:13
aniolek:
To jak sobie ściągnę z msdn "Windows Vista (Longhorn) Professional Edition Beta 1" to znaczy, źe będę betatesterem? :D

Nie.
Bo oprócz moźliwości pobierania są takźe inne 'obowiązki'.
Anonymous
Dodano
12.11.2005 09:41:44
Ad@$:
aniolek:
kzez1986:
Jak zostać betatesterem Windowsa Visty, ale nie wiele przy tym płacąc. Np. bez wykupywania subskrypcji MSDN tylko subskrypcji na Vistę. Orientujecie się w jakichś sposobach na tanie zostanie betatesterem?

Kto to właściwie ten betatester? Co daje bycie kimś takim? ;)

Jak sama nazwa wskazuje – osoba, ktora testuje oprogramowanie beta. Dzieki temu betatester ma dostęp do najnowszego, niekoniecznie ogólnodostępnego oprogramowania w wersji testowej, często za darmo.

To jak sobie ściągnę z msdn "Windows Vista (Longhorn) Professional Edition Beta 1" to znaczy, źe będę betatesterem? :D
aniolek
Dodano
12.11.2005 00:25:57
aniolek:
kzez1986:
Jak zostać betatesterem Windowsa Visty, ale nie wiele przy tym płacąc. Np. bez wykupywania subskrypcji MSDN tylko subskrypcji na Vistę. Orientujecie się w jakichś sposobach na tanie zostanie betatesterem?

Kto to właściwie ten betatester? Co daje bycie kimś takim? ;)

Jak sama nazwa wskazuje – osoba, ktora testuje oprogramowanie beta. Dzieki temu betatester ma dostęp do najnowszego, niekoniecznie ogólnodostępnego oprogramowania w wersji testowej, często za darmo.
Ad@$
Dodano
11.11.2005 23:16:46
kzez1986:
Jak zostać betatesterem Windowsa Visty, ale nie wiele przy tym płacąc. Np. bez wykupywania subskrypcji MSDN tylko subskrypcji na Vistę. Orientujecie się w jakichś sposobach na tanie zostanie betatesterem?

Kto to właściwie ten betatester? Co daje bycie kimś takim? ;)
aniolek
Dodano
11.11.2005 21:43:00
foxik:
BetaID zostanie przesłana na maila czy muszę coś zrobić aby je uzyskać?

Wszystko bedzie napisane w mailu, który otrzymasz po przyjęciu do programu.
Wiecej info masz na stronach MS.
Anonymous
Dodano
11.11.2005 19:06:45
BetaID zostanie przesłana na maila czy muszę coś zrobić aby je uzyskać?
foxik
Dodano
11.11.2005 18:54:24
Nie wiem czy to dla Ciebie tanio, ale technet plus jest tańszy od MSDN–a.
Ad@$
Dodano
11.11.2005 16:47:43
Tylko ostrzegam – dostanie BetaID nie jest takie łatwe.
Anonymous
Dodano
11.11.2005 16:47:07
sorry zmieniłem
foxik
Dodano
11.11.2005 15:23:41
foxik:
Czy zarejestrowanie i testowanie oprogramowania na tej stronce jest płatne?


Nie

Nie mogłeś większego avatara wstawić ??
Żółty
Dodano
11.11.2005 15:22:58
Czy zarejestrowanie i testowanie oprogramowania na tej stronce jest płatne?
foxik
Dodano
11.11.2005 15:03:22
Zarejestrowac sie na tej stronie i czekac na zaproszenie do testowania oprogramowania.
https://beta.microsoft.com/sign–in/signin.asp?refURL=http%3A%2F%2Fbeta%2Emicrosoft%2Ecom%2Fcontent%2Fbphome%2Easp%3F
mettal
Dodano
23.09.2005 18:20:43
kzez1986
Dodano:
23.09.2005 18:11:40
Komentarzy:
16
Strona 2 / 2