Jak zostać oficjalnym betatesterem Visty bardzo tanio?

Jak zostać betatesterem Windowsa Visty, ale nie wiele przy tym płacąc. Np. bez wykupywania subskrypcji MSDN tylko subskrypcji na Vistę. Orientujecie się w jakichś sposobach na tanie zostanie betatesterem?

Odpowiedzi: 20

Kildyt:
jejciu, moźesz poprostu napisać a nie lecieć cały czas w konia, źe trzeba przeczytać.

jak będziesz chciał zarejestrować się na beta testera...a teraz mał prawdopodobne ze cię przyjmą na testera vista..czytaj wszystko...ja nie znasz angielskiego to masz pecha
crazy_frog18
Dodano
10.12.2005 22:31:53
jejciu, moźesz poprostu napisać a nie lecieć cały czas w konia, źe trzeba przeczytać.
Kildyt
Dodano
10.12.2005 22:21:53
hmm...nie umiesz czytać , bo jest faq
crazy_frog18
Dodano
10.12.2005 22:13:25
czytam i nigdzie nie mogę znaleść.
Kildyt
Dodano
10.12.2005 21:56:04
Kildyt:
Witam

Ja się zarejestrowałęm, email potwierdziłem ale gdy wchodzę na https://beta.microsoft.com/ pytają się mnie o Guest ID. Co mam wpisać?

kurcze wypadało by poczytać na stronce a dowiesz sie co to quest id
crazy_frog18
Dodano
10.12.2005 21:51:27
Witam

Ja się zarejestrowałęm, email potwierdziłem ale gdy wchodzę na https://beta.microsoft.com/ pytają się mnie o Guest ID. Co mam wpisać?
Kildyt
Dodano
10.12.2005 21:40:11
Drogi Aniołku. Po zalogowaniu się na beta.microsoft.com wejdź w Participation Info i tam bedziesz mieć 3 linki, a mianowicie:

1.Beta Tester Role
2.Beta License Agreements
3.Beta Release Shipments

i tu masz odpowiedzi na twoje pytania.
Anathema
Dodano
19.11.2005 10:41:43
cybull:
nie wiem co sie ma. zapytaj betatesterów których wielu tu na forum jest. mysle ze znajdziesz ich bez problemu nawet w tym temacie

W takim razie zwracam się do wszystkich z pytaniem, kim są, jakie mają prawa i jakie obowiązki betatesterzy?
aniolek
Dodano
18.11.2005 21:05:25
Anathema:
Niestety Beta ID to nie wszystko (kaźdy je otrzymuje po rejestracji na beta.microsoft.com). Najwaźniejsze to otrzymać od Microsoftu "Invitation ID", które to uprawnia do udziału w betateście danej aplikacji.


Dzięki za info, zobaczymy ile to potrwa, chyba wezmę wersje z uczelni będzie szybciej :)
housik
Dodano
18.11.2005 17:48:04
Niestety Beta ID to nie wszystko (kaźdy je otrzymuje po rejestracji na beta.microsoft.com). Najwaźniejsze to otrzymać od Microsoftu "Invitation ID", które to uprawnia do udziału w betateście danej aplikacji.
Anathema
Dodano
18.11.2005 15:37:52
nie wiem co sie ma. zapytaj betatesterów których wielu tu na forum jest. mysle ze znajdziesz ich bez problemu nawet w tym temacie
cybull
Dodano
17.11.2005 06:40:50
cybull:
betatester ma dbac zeby w fazie opracowania programu pozbyc sie jak najwiecej niedorubek. I jesli pokazuja mu sie jakies blendy to lbo wykazuje je do producenta albo prubuje znalezc na nie rade

A co się za to ma? :>
aniolek
Dodano
16.11.2005 23:41:31
cybull:
niejaki ANDRZEJ GOLOTA tez spelniał warunki.
wyjasnienie tego stwierdzenia w szukajce forum

No cóź dziękuje Gusioowi za próbę pomocy. Poczekam do jutra do 12 i się zobaczy. Jak się nie uda to się wysilę i napiszę na adres podany w mailu od Microsoftu, moźe nie trafie na automat :). A na razie pozdrawiam wszystkich betatesterów Kowalskich niech im Vista snu z powiek nie zabiera :)
housik
Dodano
16.11.2005 22:05:58
niejaki ANDRZEJ GOLOTA tez spelniał warunki.
wyjasnienie tego stwierdzenia w szukajce forum
cybull
Dodano
16.11.2005 21:18:19
cybull:
no chyba mylisz testowanie systemu w wersji beta na potrzeby wykrycia jego wad przed wprowadzeniem go do sprzedazy oficjalnej z marketingiem, bo sory ale to nie betatester ma zachęcic do kupna tego sprzetu tylko spece od reklamy i przedstawiciele handlowi firmy to oni maja znalezć duzych klientów dla firmy. betatester ma dbac zeby w fazie opracowania programu pozbyc sie jak najwiecej niedorubek. I jesli pokazuja mu sie jakies blendy to lbo wykazuje je do producenta albo prubuje znalezc na nie rade, no ale co sie dziwic ze produkty z MS sa takie a nie inne ze blendów pozbywa sie dopiero po oficjalnym wprowadzeniu produktu na rynek, jesli nie dośc ze spec od testu nie bedzie w stanie przeczytać komunikatu blendu bo nie w jego jezyku sie gnój wyswietlił, to w dodatku bedzie sie zajmował szukaniem klientów.

A kto powiedział źe nie potrafię przeczytać komunikatu z błędem systemu. Poziom mojego angielskiego nie jest tu tematem dyskusji. Napisałem tylko źe ankietę potrafi wypełnić byle uczeń z podstawówki. A ja nie mylę testowania bety Visty z marketingiem. Oceniam tylko załoźenia Programu Beta Microsoftu ( tyczącego się nie tylko windowsa), a w nich brany pod uwagę jest teź marketing i testowanie przyszłego produktu i jego moźliwości pod danego klienta, a skoro ja tak odpowiadałem w ankiecie i dostałem ID to znaczy źe spełniam warunki tego programu. No chyba źe przyjmiemy źe tak naprawdę na nią odpowiada automat, ale wtedy moźecie cały ten wątek potraktować jako bez znaczenia, bo byle kowalski moźe uwaźać się za betatestera i dostać ID za wypełnienie ankiety.
housik
Dodano
16.11.2005 21:08:09
no chyba mylisz testowanie systemu w wersji beta na potrzeby wykrycia jego wad przed wprowadzeniem go do sprzedazy oficjalnej z marketingiem, bo sory ale to nie betatester ma zachęcic do kupna tego sprzetu tylko spece od reklamy i przedstawiciele handlowi firmy to oni maja znalezć duzych klientów dla firmy. betatester ma dbac zeby w fazie opracowania programu pozbyc sie jak najwiecej niedorubek. I jesli pokazuja mu sie jakies blendy to lbo wykazuje je do producenta albo prubuje znalezc na nie rade, no ale co sie dziwic ze produkty z MS sa takie a nie inne ze blendów pozbywa sie dopiero po oficjalnym wprowadzeniu produktu na rynek, jesli nie dośc ze spec od testu nie bedzie w stanie przeczytać komunikatu blendu bo nie w jego jezyku sie gnój wyswietlił, to w dodatku bedzie sie zajmował szukaniem klientów.
cybull
Dodano
16.11.2005 19:21:18
mettal:
A ja zapytam tak, jak masz zamiar testowac i uzywac system ktory jest w j. angielskim ?


A co to za problem , czy uwaźasz źe do uźytkowania windows nawet angielskiej wersji trzeba znać ten język na poziomie bardzo dobrym ? Instaluje i konfiguruje aplikacje Microsoftu od 10 lat i to co umiem mi wystarcza. Co do testowania, to za bardzo się na nim skupiacie ( nie chodzi tu tylko o wyszukiwanie błędów), jeśli dobrze odczytałem zamierzenia Microsoftu, program Beta ma teź na celu zainteresowanie osób zajmujących się sprzedaźą czy serwisem. Marketing to waźna sprawa w końcu to ja nakręcam klientów źeby wyłoźyli pieniądze na wymianę oprogramowania. Ja ich przekonuje źe dany produkt będzie posiadał takie a nie inne funkcje w które warto zainwestować. W przypadku większych klientów wydatki planuje się wcześniej dlatego oczekują oni rzeczowych informacji duźo przed tym jak produkt pojawi się w sprzedaźy. Drugi istotny temat to serwis posiadanie umiejętności serwisowania danego produktu juź w momencie wypuszczenia go na rynek jest dla mnie bardzo istotny przecieź nie będę się uczył systemu wraz z klientem ja mam to juź znać. I tutaj są przydatne wszelkie programy partnerskie Microsoftu i szkolenia.
housik
Dodano
16.11.2005 18:51:35
A ja zapytam tak, jak masz zamiar testowac i uzywac system ktory jest w j. angielskim ?
mettal
Dodano
16.11.2005 18:21:19
gusioo:
Nie wiem – nie mam BetaID.
Zastanawia mnie jak wypełniłeś ankiete, która jest po angielsku ?

Hmm czy dobrze przetłumaczyłem dostane się tam miedzy 3 a 3:30 czasu oceanicznego :)?
Do wypełnienia ankiety wystarczy podstawowa znajomość angielskiego, suche dane.
housik
Dodano
16.11.2005 18:13:55
Nie wiem – nie mam BetaID.
Zastanawia mnie jak wypełniłeś ankiete, która jest po angielsku ?
Anonymous
Dodano
16.11.2005 17:55:49
kzez1986
Dodano:
23.09.2005 18:11:40
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2