jak zmienic czcionke tak zeby wpisac numer seryjny!!!!??????

potrzebuje pomocy.. poniewaz zakupilem gre Black & Whte 2 ale niestety nie moge skonczyc wpisywac numeru seryjnego poniewaz moj windows vista nie ma takiego znaku, jest to Z przekreslone na srodku( ? )!!!! w starszych systemach po powiekszeniu mozna bylo to wpisac niestety w viscie nie moge!!!! nawet jesli robie kopiuj i wklej zeby skopiowac ten znak to tez nie dziala...prosze o pomoc!! i pozdrawiam...

Odpowiedzi: 6

hm, kiedy naciskałeś alt + z wychodzilo Ż tylko ze przekreślone... ale jest spoko skontaktowałem sie z producentem i dostalem nowy numer seryjny bo ten był zły:/ thx za pomoc;)
marian.sk
Dodano
09.06.2007 01:26:56
Hmm, a to przekreślone Z to nie jest poprosu Ż czy samo Z (błąd w druku)? [quote]w starszych systemach po powiekszeniu mozna bylo to wpisac niestety w viscie nie moge[/quote] Tego nie rozumiem. Powiększeniu czego? BTW. B&W 2 wprawdzie nie mam, ale sporą kolekcję gier posiadam, a jeszcze ani razu nie spotkałem żeby były w kluczach użyte jakieś dziwne znaki czy polskie literki ogoniaste. Tak czy siak zgłoś się do wydawcy.
SLAY3R
Dodano
05.06.2007 00:44:04
ok, no posiadam orginala, chyba bede musial tak zrobic pozdro;) thx za pomoc:D a ogolnie dodam od siebie- VISTA TO NAJWIEKSZE GOWNO JAKIE MOGL WYDAC MICROSOFT!!!!!! wrr..... no to na tyle jesli chodzi o viste;p;p;p
marian.sk
Dodano
04.06.2007 22:15:39
Jeżeli posiadasz oryginalną gre Black & Whte 2 to zgłoś się do wydawcy/sprzedawcy gry w celu uzyskania nowego klucza ponieważ ten jest nieprawidłowy.
malolat_
Dodano
04.06.2007 00:44:19
niestety to nie dziala juz probowalem.....;/ chodzi mi dokladnie o ten znak ? . a po sciagnieciu czcionki co nalezy dalej zrobic i jaka to ma byc czcionka??
marian.sk
Dodano
03.06.2007 20:07:35
Start -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Tablica znaków Powinno zadziałać, a jeśli nie to pobierz nowe czcionki (fonty)
malolat_
Dodano
03.06.2007 15:08:40
marian.sk
Dodano:
03.06.2007 12:31:11
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1