Jak zainstalować neostrade na windowsie vista???

Pytanie takie jak w temaće??

Odpowiedzi: 4

http://www.sagem.com/support/site/driver/SAGEM_Fast800_v3_0_4b.zip

Podczas instalacji Visty trzymac odlaczony modem, po instalacji systemu rozpakwoac to do jakiegos folderu, i nastepnie podlaczyc modem, system go wykryje i trzeba mu podac ta sciezke do sterownikow.

mi sie troche pluł, ze niekompatybilne etc. ale jak widać działa :)

pozdrawiam!
wrangol
Dodano
29.10.2005 13:09:15
pawel165:
Wiesz co chciałem zainstalować neo i pokazała mi się informacja źe na tym systemie nie mozna zainstalować więc prubowałem zainstalować z trybem zgodnosci systemu xp i kazało mi przerwać instalacje bo nie moze znaleść jakieś biblioteki dll.


co ty piszesz ze nie mozna zainstalowac,ja instalowalem neo i poszlo,tylko jak wyzej juz napisalem sterowniki do neo wziolem z win xp pro sp2,zreszta co win visty musisz jeszczce troszke poczytac no i potestowac ja jeszcze.bo po co ci vista skoro nie umiez neo zinstalowac???????????.

zreszta po to vista powstala zeby ja testowac,bo jeszcze finalnej wersji nie ma,co do neo poprostu dopuki nie dasz tych sterow z win xp,to ci bendziesz mial taki komunikat z ta biblioteka.
jaeo
Dodano
28.10.2005 17:03:23
Wiesz co chciałem zainstalować neo i pokazała mi się informacja źe na tym systemie nie mozna zainstalować więc prubowałem zainstalować z trybem zgodnosci systemu xp i kazało mi przerwać instalacje bo nie moze znaleść jakieś biblioteki dll.
pawel165
Dodano
28.10.2005 16:19:48
czy mozesz jasniej sformulowac pytanie,bo z tego co pamietam to neostrade pod win viste instalowalem,i stery bralem z pod win xp sp2.
jaeo
Dodano
28.10.2005 13:52:00
pawel165
Dodano:
28.10.2005 00:17:41
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1