Jak zabezpieczyć komputer przed innym uźytkownikiem komputer

Jak zrobić aźeby inny uźytkownik mojego komputera nie mógł mi nic usunąć. Jestem administratorem a ta druga osoba ma ograniczony dostęp .Chciałbym tak zrobić źeby ta osoba nie mogła mi usówać ani isntalować bez podania hasła.
Prosze o wysyłanie odpowiedzi na mój adres e–mail : marcinmp@go2.pl
Prosze o pilny kontakt.
z góry dzienkuje i czekam na odpowiedź...

Odpowiedzi: 3

W Opcjach Folderow jest taka opcja jak 'Wylacz zaawansowane udostepnianie' czy cos takiego :) W kazdym razie trzeba to odznaczyc. Wtedy bedziesz mogl we wlasciwosciach pliku/folderu ustawiac prawa zapisu/odczytu itp dla poszczegolnych userow.
Alpha
Dodano
26.08.2002 17:15:29
marcinmp:
nie mam pojęcia
fajna odp.

Jak masz partycje NTFS to czesc rzeczy ci sie spelni tzn.: nie beda ci ogladac plikow twoich (pod warunkiem ze masz je umieszczone w katalogu "documents and settings/"twoja naazwa", utworz sobie konto admina a innym konto z ograniczeniami i nie beda mogliinstalowac rzeczy dopuki ty nie wejdziesz na kompa , nie zmienisz danemu uzytkownikowi typu konta jako konto administracyjne (wtedy bedzie mozna komus cos zainstalowac) i powrucic po instalacji komus programu do stanu konta z ograniczeniami. BTW : jak chcesz miec pliki niewidoczne dla innych , musisz ustawic dany folder jako "uczyn ten folder moim prywatnym " (czy jakos tak...)
B3T0N
Dodano
13.08.2002 21:25:48
Utwórz sobie konto bez uprawnień ( jak najmniejsze) za pomocą polecenia uruchom jako wklepie hasło i nazwę urzytkownka z uprawnieniami. Powinno być OK :wink: (tak jest na win2000)
Lezio111
Dodano
13.08.2002 19:19:01
marcinmp
Dodano:
26.05.2002 19:30:10
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1