Jak wywalić te natarczywe i niepotrzebne rzeczy?!

Cześć. Co zmiany, to na gorsze. Jestem tradycjonalistą w tym wypadku. Używam nowego programu i nic nie rozumiem, nie mogąc się połapać. Czy możecie mi pomóc? [b]Jak bowiem wywalić te elementy zaznaczone na czerwono?[/b] [img]http://img52.imageshack.us/img52/2909/jakb.jpg[/img] I co to za foldery typu TRASH, SEND it? Przecież ja tego nie chcę. Wyżej nad nimi widnieję dokładnie te same, o tej samej funkcji, jak "Wysłane" itp. Po co więc jakieś angielskie odpowiedniki? I co najciekawsze, nie mogę wielu z nich usunąć. I jak wywalić te paski "Ulubione"? Nie chce tych głupich, niepotrzebnych mi rozwijanych list. Dodatkowo, jak sprawić aby było tak jak w starszym Outlooku, gdzie wchodziło się OSOBNO do każdej tożsamości i tam odbierało TYLKO DLA NIEJ wiadomości. A tutaj mam jakby ogólnie. Dodane wiele kont i zbiorowe wysyłanie wiadomości. A jak nie chcę, to muszę się "naklikać" by wysłać/odebrać wiadomośći tylko dla jednego konta. [size=6] [color=darkred][b]Dlaczego i jakim prawem mi ten program tworzy nowe foldery na poczcie?! To jest śmiecenie. Na co mi to? Nie chcę tego. Jak może sobie program na taką samowolkę pozwalać? Usuwałem je wielokrotnie, odznaczałem subskrypcje folderów, wywalałem je także z poczty poprzez wersję przeglądarkową. I nic. Ciąglę wraca ten Microsoftowy syf.[/b][/color][/size]

Odpowiedzi: 2

Hej, kolego. Nic nie "przewyższa", tylko niepotrzebnie śmieci. A winą jest konfiguracja IMAP, na POP3 nie tworzy tych folderów. Już się dowiedziałem. Co więcej, nie można kliknąc i usunąć tych folderów. Ulubione owszem da się usunąć z jakiegoś tam menu. Ale tych drugich się nie da. Niemniej jednak dziękuję. Szczególnie za wysokiej klasy styl odpowiedzi i przytaczanie cytatów. Problem pozbycia się tego o czym teraz napisałem istnieje wciaż.
BUNCH
Dodano
08.07.2011 02:57:21
Ręce i spodnie opadają.... Po kolei: [quote="BUNCH"]Czy możecie mi pomóc? [/quote] Nie. Ale jak zwykle spróbujemy .... [quote="BUNCH"]Jak bowiem wywalić te elementy zaznaczone na czerwono?[/quote] Kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Usuń folder" (jeśli chodzi o Foldery Pliku danych programu Outlook). Albo idź na całość i po prostu zamknij / usuń Plik danych. (jeśli masz tam jakąś pocztę - to lepiej zamknąć niż potem odzyskiwać ...) Ulubione możesz sobie wyłączyć konfigurując Układ w menu Widoku. Foldery specjalne (Folder wyszukiwania, Wiadomości śmieci) niestety są związane z funkcjonalnością Outlooka. Reasumując - ten program się dla Ciebie nie nadaje. Jego możliwości przewyższają twoje potrzeby. [quote="BUNCH"]I co to za foldery typu TRASH, SEND it?[/quote] To pytanie retoryczne ? Czy może sam nie wiesz co masz po instalowane w systemie ? Pytam, bo jak dla mnie to wygląda na foldery założone albo przez system ochrony anty spamowej, albo pozostałości po imporcie poczty z innego programu (OE?), albo foldery poczty IMAP.... (jak zwykle kłania się brak informacji ze strony zadającego pytanie) [quote="BUNCH"]Dlaczego i jakim prawem mi ten program tworzy nowe foldery na poczcie?![/quote] Cóż - każdy program ma swoje mocne i słabe strony. W tym konkretnym przypadku - słabe strony zostały uwypuklone przez użytkownika, któremu nie chciało się nawet zajrzeć do pomocy programu i zapoznać się z tematem "Profile". [quote="BUNCH"]Na co mi to?[/quote] Żebyś mógł zadawać bezsensowne pytania ? [quote]Jak może sobie program na taką samowolkę pozwalać?[/quote] To nie program jest słabym ogniwem - tylko użytkownik. I na koniec dwie sprawy: [quote="BUNCH"]Usuwałem je wielokrotnie, odznaczałem subskrypcje folderów, [b]wywalałem je także z poczty poprzez wersję przeglądarkową[/b].[/quote] Gdybym miał postawić orzechy przeciw dolarom - powiedziałbym że masz skonfigurowane w Outlooku konto IMAP. Co za tym idzie - zdanie [quote="BUNCH"]Ciąglę wraca ten Microsoftowy syf.[/quote] - może być z gruntu fałszywe. Równie dobrze mógłbyś napisać wtedy "co za Googlowy(*) syf" *- przepraszam Google za użycie ich nazwy - uczyniłem to jedynie jako przykład - zamiast Google można użyć dowolnego innego konta obsługiwanego przez IMAP.
Veers
Dodano
06.07.2011 21:42:27
BUNCH
Dodano:
06.07.2011 17:51:41
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1