jak wyswietlic szczegóły wybranego wiersza z tabeli GridView ??

przykładowo mam tabele w ktorej sa pola id, temat, text, firma, telefon,..... na stronie default.aspx wyswietlam w GridView powiedzmy pola id, temat, firma. dodaje do GridView nowa kolumne szczegóły - ktora jest swego rodzaju Selectem (hyperlink przekierywujacy na strone Details.aspx?id={0} - gdzie id= jest identyfikatorem wybranego wiersza...) Na stronce Details.aspx?id=.... chce wyswietlac pojedyncze wiersze ze wszystkimi jego polami ( czyli SELECT * FROM Tabela1). Wszystko jest ładnie i pieknie.... klikam na wybrany wiersz... ładuje sie strona powiedzmy wiersza o id=15 ( czyli Details.aspx?id=15) i wyswietla mi sie DetailsView wiersza 15. wracam na stronke Default.aspx i tutaj zaczynaja sie schody,.... po wyborze kazdego innego wiersza w pasku adresowym id adresu sie zmienia, natomiast w DetailsView ciagle widnieje ten sam rekord ktory zostal wybrany jako pierwszy czylo id=15. podejrzewam ze brakuje mi czegos co odswierzaloby mi DetailsView..... czy ktos wie o co biega?? ps. mam nadzieje ze problem przedstawilem przejrzyscie.... moze ktos zna jakis inny sposob na rozwiazanie tego problemu..

Odpowiedzi: 2

oki. juz zrobilem. bylo dosc proste. nalezalo na stronie Details.aspx dodac DetailsView, jako źrodlo danych wybierajac te pola ktore chcemy wyswietlic i dodac WHERE = parametr QueryString przekazywany w linku. czyli np. Details?id=12345, to wyswietlamy wiersz ktory ma pole id=12345. SelectCommand="SELECT * FROM [Table1] WHERE ([id] = @id)" pozdrawiam
Radto
Dodano
20.04.2007 19:53:14
sprobuj DetailsView.DataBind()
Adam_
Dodano
20.04.2007 16:02:05
Radto
Dodano:
20.04.2007 02:54:46
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1