Jak Was widzę ...

Od niedawna mam LAN i znalazłem Wasze Forum.Bywam tu prawie codziennie. Bardzo często uśmiałem się jak norka z Waszych źartów, języka, zaskakujących skojarzeń. Znalazłem odnośniki do ciekawych stron, dowiedziałem się ciekawych rzeczy. Bardzo fajne Forum i ciekawa grupa przyjaciół którzy znają sie tylko na odległość. A teraz do rzeczy :
1/ spora grupa osób okropnie kaleczy polski język, pisząc niechlujnie i robiąc okropne błędy ortograficzne – myślę źe często specjalnie, taki styl.
2/moderatorzy czasami są zbyt srodzy, wyganiając młodych, niedoświadczonych gości podnoszących problem który juź był na Forum. Myślę źe w takim wypadku naleźałoby w dwóch zdaniach naprowadzić człowieka na właściwy trop oraz podać mu linki. Więcej tolerancji dla początkujących !
3/ w regulaminie pisze źe nie mozna podawać linków do kraków, seriali, warezów, ale na Forum prawie kaźda próba rozmowy o nielegalnym oprogramowaniu jest ucinana chociaź nikt linków nie podaje

Odpowiedzi: 18

akceptuje,toleruje itd...jestem za wolnoscia slowa,braniem "slubow" przez gayow,darmowym (refundowanym)dostepem do srodkow antykoncepcyjnych,marijuną itd.–ot, wyrazilem lakonicznie moja opinie..nie jestem katolikiem,jesli cos mi sie nie podoba, to omiajm to, zamiast bojkotowac i protestowac, by to unicestwic :P
latzky
Dodano
17.08.2003 16:37:56
latzky – rowniez bez urazy, bo nawet Cie lubie,
ale powinienes wiedziec, ze o gustach sie nie dyskutuje. Jesli nawet wiekszosc z userow tego forum ma te kilkanascie lat, to nie powinno to nikomu przeszkadzac. Tez gdzies musza sie czegos dowiedziec. A jezeli juz (jak zreszta slusznie zauwazyles) dopisuja niepotrzebnie nic nie wnoszace komentarze, to nie wydaje mi sie, ze mozna ich za to pietnowac. Upomniec – owszem, ale do niektorych to dociera a do innych nie.
Jesli nie potrafisz tego faktu zaakceptowac, to trudno. Pomijaj po prostu nic nie wnoszace posty.
EL NINO
Dodano
17.08.2003 16:33:13
a ja po chwilowym zachwycie tym forum uwazam ,ze spadlo na psy..bez urazy dla moderatorow..a zwlaszcza el nino
ogromna ilosc postow nic nie wnoszacych do dyskuji, typu:"ta giera jest rulezz" – co za bełkot," :lol: ","dzieki", i inne lakoniczne teksty,oporcz tego az kluje infantylnoscia z wiekszosci postow..srednia wieku na tym forum oscyluje chyba wokół 16 lat
jesli szukacie fachowej pomocy,to infojama..jesli fajnego klimatu, to zielone forum edonkey/emule..
latzky
Dodano
17.08.2003 15:47:22
dudek81:
fajnie jest pomóc
Jesli to pomaganie tak Ci sie podoba, to w takim razie mam do Ciebie prosbe. Pomoz mi i udziel pozyczki bezzwrotnej – kilka stowek wystarczy na poczatek :P :lol: :lol: .

P.S. Poslesz przekazem, czy podac Ci nr konta ? :wink:
EL NINO
Dodano
17.08.2003 15:29:32
fajnie jest pomóc,
i bardzo często sam tą pomoc otrzymujesz.
Tomekk
Dodano
17.08.2003 02:18:43
Fajnie jest tez byc userem na Forum XP. :D :D :D
theboss78
Dodano
17.08.2003 01:22:18
:–)
Fajnie no slyszec
Anonymous
Dodano
17.08.2003 01:13:04
theboss78:
Forum XP jest najleprze. :D :D Nie ma takiego drugiego.


Popieram.
Panuje tu niepowtarzalny klimat.
Tomekk
Dodano
17.08.2003 00:40:53
krecik:

Jesli jest to tylko dyskusja to nie powinna być przerywana i z moim zdaniem zgodził się Kuba
http://www.centrumxp.xenium.pl/forum/viewtopic.php?t=6287&postdays=0&postorder=asc&start=50


sorry krecik, zle mnie zrozumialem. w poscie w ktorym sie z toba niby zgadzalem, chodzilo mi o to zebys przestal sie klucic z moderatorem i to wszytsko. Posty z cracxakmi trzeba zamykac bezwzglednie.
Anonymous
Dodano
16.08.2003 22:20:06
Przemysław:
Od niedawna mam LAN i znalazłem Wasze Forum.Bywam tu prawie codziennie. Bardzo często uśmiałem się jak norka z Waszych źartów, języka, zaskakujących skojarzeń. Znalazłem odnośniki do ciekawych stron, dowiedziałem się ciekawych rzeczy. Bardzo fajne Forum i ciekawa grupa przyjaciół którzy znają sie tylko na odległość.


To miło, źe tak nas oceniasz. Mam nadzieję, źe aktywnie przyłaczysz się do tworzenia tego forum.

Przemysław:

A teraz do rzeczy :
1/ spora grupa osób okropnie kaleczy polski język, pisząc niechlujnie i robiąc okropne błędy ortograficzne – myślę źe często specjalnie, taki styl.


A skąd u Ciebie takie pesymistyczne nastawienie ? Wierzę, źe większość błędów powstaje przez pośpiech lub po prostu przez niedopatrzenie

Przemysław:

2/moderatorzy czasami są zbyt srodzy, wyganiając młodych, niedoświadczonych gości podnoszących problem który juź był na Forum. Myślę źe w takim wypadku naleźałoby w dwóch zdaniach naprowadzić człowieka na właściwy trop oraz podać mu linki. Więcej tolerancji dla początkujących !


cenna uwaga, postaramy się być bardziej liberalni, jednakźe czesto (chociaź nie zawsze) oprócz zasugerowania skorzystania z opcji "szukaj" podajemy bezpośrednie linki

Przemysław:
3/ w regulaminie pisze źe nie mozna podawać linków do kraków, seriali, warezów, ale na Forum prawie kaźda próba rozmowy o nielegalnym oprogramowaniu jest ucinana chociaź nikt linków nie podaje


Czy na prawdę kaźda ? Myślę źe nie. Niejednokrotnie (o ile nie ma linków adresów itp) nie igerujemy w dyskusję uźytkowników, np w tych topikach :

http://www.centrumxp.xenium.pl/forum/viewtopic.php?t=6760&highlight=

http://www.centrumxp.xenium.pl/forum/viewtopic.php?t=6753&highlight=

http://www.centrumxp.xenium.pl/forum/viewtopic.php?t=6772&highlight=

Musisz wziąć teź pod uwagę, źe moderator to teź człowiek i zawsze moźe się pomylić.
The_judge
Dodano
16.08.2003 19:51:16
Forum XP jest najleprze. :D :D Nie ma takiego drugiego.
theboss78
Dodano
16.08.2003 19:18:53
dudi:
dlugi juz czas obserwuje kilka forow, lubie


ja zasysajac coś z warezu chciałem się coś zapytać koleszki który udostępnił pliki.Ale źeby z nim pogadać trzeba było się zarejestrować na forum.Myśle sobie jestem na "CentrumXp" i tu zostane , a źadne inne mnie nie obchodzi i się nie zajerestrowałem
kylson
Dodano
16.08.2003 19:11:06
Wypadało by źebym i ja coś napisał:
No więc witam na forum. I mam nadziej, źe ci u nas się spodoba. :wink: :)
damipl
Dodano
16.08.2003 19:00:20
Bardzo milo to przeczytac i jeszcze lepiej ze opisales co zauwazyles nieprawidlowego na forum. Ja tez przez dlugi juz czas obserwuje kilka forow, lubie czasem poczytac smieszne texty ale i dowiedziec sie wiele od ludzi.
Anonymous
Dodano
15.08.2003 04:03:27
witamy na forum Przemysłam
mefisto_k
Dodano
14.08.2003 21:21:04
Ad 1)Aź tak bardzo Ci to przeszkadza? Raczej tego nie zmienisz więc daj sobie spokój
Ad 2)Moderatorzy nie wyganiają, tylko kierują do takiego przycisku "Szukaj" na tym forum
Ad 3)Jeśli ktoś prosi o link do jakichś warezów, to temat jest zamykany (tak wspólnie ustaliliśmy).
Jesli jest to tylko dyskusja to nie powinna być przerywana i z moim zdaniem zgodził się Kuba
http://www.centrumxp.xenium.pl/forum/viewtopic.php?t=6287&postdays=0&postorder=asc&start=50
Jeśli znajdziesz gdzieś zamknięty temat, który nie łamie regulaminu pisz do moderatora, który go zamknął, a jeśli to nie pomoźe to do Kuby.

PS. Cieszę się, źe tak Ci się spodobało na tym forum.
krecik
Dodano
14.08.2003 21:07:05
Przemysław:
Od niedawna mam LAN i znalazłem Wasze Forum.Bywam tu prawie codziennie. Bardzo często uśmiałem się jak norka z Waszych źartów, języka, zaskakujących skojarzeń. Znalazłem odnośniki do ciekawych stron, dowiedziałem się ciekawych rzeczy. Bardzo fajne Forum i ciekawa grupa przyjaciół którzy znają sie tylko na odległość.

Jakie miłe słowa. Witamy w naszym gronie :D
XeviL
Dodano
14.08.2003 19:21:09
spora grupa osób okropnie kaleczy polski język


Niestety do asow tez nie nalezysz ;)

Witamy wiec ;)

Pozdrawiam,
woyteg
Dodano
14.08.2003 19:12:47
Przemysław
Dodano:
14.08.2003 16:26:22
Komentarzy:
18
Strona 2 / 2