Jak Was widzę ...

Od niedawna mam LAN i znalazłem Wasze Forum.Bywam tu prawie codziennie. Bardzo często uśmiałem się jak norka z Waszych źartów, języka, zaskakujących skojarzeń. Znalazłem odnośniki do ciekawych stron, dowiedziałem się ciekawych rzeczy. Bardzo fajne Forum i ciekawa grupa przyjaciół którzy znają sie tylko na odległość. A teraz do rzeczy :
1/ spora grupa osób okropnie kaleczy polski język, pisząc niechlujnie i robiąc okropne błędy ortograficzne – myślę źe często specjalnie, taki styl.
2/moderatorzy czasami są zbyt srodzy, wyganiając młodych, niedoświadczonych gości podnoszących problem który juź był na Forum. Myślę źe w takim wypadku naleźałoby w dwóch zdaniach naprowadzić człowieka na właściwy trop oraz podać mu linki. Więcej tolerancji dla początkujących !
3/ w regulaminie pisze źe nie mozna podawać linków do kraków, seriali, warezów, ale na Forum prawie kaźda próba rozmowy o nielegalnym oprogramowaniu jest ucinana chociaź nikt linków nie podaje

Odpowiedzi: 20

...taaak...ja rowniez witam :wink: ..dzieki za ten tekst :wink: ...a do woja zawsze chcialam isc, tylko jakos nie wyszlo :( ...pozdro
Control
Dodano
22.08.2005 11:45:48
laski (to tak nie specjalnie:D) na forum dawno nie bylo :lol: a przynajmniej ja nie widzialem xD aaleee jak nie chcesz zeby traktowano Cie jakos specjalnie no to cholera :D a wogole witaj :D bo ja teraz w klasie tesknic za dziewczynami bede :( 3 dziewczyny tylko, a 28 chlopakow :shock: "zakon" :/ a na forum przynajmniej jakis kontakt z płcią przeciwną. To jak dziewczyna w wojsku :lol: frajda dla chlopakow z forum xD
matijas
Dodano
22.08.2005 03:41:07
Control:
...hehe...czytalam juz ze 3 regulaminy...ale nie pamietam wszystkiego linijka po linijce...ale teraz dzieki Tobie wiem, czemu znowu mi sie moze oberwac...dziekuje za naprowadzenie – doceniam...Pozdro

nieznajomość prawa nie usprawiedliwia jego nie stosowania.
Control:
... to prosze o nie traktowanie mnie (...) jakos specjalnie...

Nie musisz się martwić, przy dawaniu banów wszystkich traktujemy jednakowo. ;–)
Kuba
Dodano
22.08.2005 01:59:57
bartek89:
nom.popieram


A ja noma nie popieram :P
Żółty
Dodano
21.08.2005 23:51:58
nom.popieram
bartek89
Dodano
21.08.2005 23:10:28
...hehe...czytalam juz ze 3 regulaminy...ale nie pamietam wszystkiego linijka po linijce...ale teraz dzieki Tobie wiem, czemu znowu mi sie moze oberwac...dziekuje za naprowadzenie – doceniam...Pozdro
Control
Dodano
21.08.2005 22:34:20
ale do regulaminu jeszcze nie zajrzałaś?nie pisze się dwóch postów pod rząd.od tego słuźy ikonka zmień[edit]
klonpiotr
Dodano
21.08.2005 22:28:28
...aha i nie widze problemu z odnalezieniem sie na forum :wink: ...chyba zle zrozumiana odpowiedz :wink: ...Pozdro
Control
Dodano
21.08.2005 22:20:52
...pomagam, jak potrafie...wiecej zrobic nie moge...
Control
Dodano
21.08.2005 22:17:34
Niach niach, nowego regulaminu nie wprowadzisz.... :P
WaGonik
Dodano
21.08.2005 15:36:29
wiesz koleźanko.duzo osób zaczynało od zera[bez podtesktów] i nie miało źadnych problemów z odnalezienie się na forum.
rada:jak chcesz na siebie zwrócić uwage to rób to w pozytywny sposób pomagając innym.
klonpiotr
Dodano
20.08.2005 19:00:13
...wow...4 sensowna wskazówka, a nie "upomnienie"..dzieki kolego gusioo...
Control
Dodano
20.08.2005 18:43:52
Control:
...a co do "grabienia" to jestem tu nowicjuszem..i tak zreszta dostalam dopiero 2, lub 3 sensowne wskazówki do moich pytan, a cala reszta to odrazu sama krytyka...zwolnilibysice troche, a przynajmniej "naprowadzali" a nie "upominali" za kazdym razem kiedy mnie "napotkacie"...co do ksywki, to skoro wiecie, ze jestem Control "ona" to prosze o nie traktowanie mnie przez to jakos specjalnie...mysle, ze nie trzeba tego wyjasniac :wink: ...Pozdro!

O to sie niemartw – jak trza będzie to napiszę: poszukaj se.
A narazie to uźywaj przycisku
Anonymous
Dodano
20.08.2005 18:26:16
...a co do "grabienia" to jestem tu nowicjuszem..i tak zreszta dostalam dopiero 2, lub 3 sensowne wskazówki do moich pytan, a cala reszta to odrazu sama krytyka...zwolnilibysice troche, a przynajmniej "naprowadzali" a nie "upominali" za kazdym razem kiedy mnie "napotkacie"...co do ksywki, to skoro wiecie, ze jestem Control "ona" to prosze o nie traktowanie mnie przez to jakos specjalnie...mysle, ze nie trzeba tego wyjasniac :wink: ...Pozdro!
Control
Dodano
20.08.2005 18:24:10
...jasne...prosze poczytac dokladniej temat, w którym to "rzekomo" Seekera podtekstem nazwalam...sprawa juz dawno wyjasniona – i kto tu "odkopuje" ??... :lol:
Control
Dodano
20.08.2005 18:11:18
Zapomniałeś, Bobi, dodać, źe i pomyłka z forum, bo to jest cpx, a nie
bravo

Moźe na tym drugim archeologia jest trendy ? :mrgreen:
Rebe
Dodano
20.08.2005 11:18:45
Oj kolezanko Control, grabi sobie kolezanka od samego początku.
A to jeden i ten sam temat w trzech wersjach, a to nazwanie Seekera podtekstem :P, a to odkopywanie porządnie zakurzonych tematów i dopisywanie w nich głupot.
Kolezanka dała by sobie na wstrzymanie moźe ?

P.S. Bold to dla Żółtego, bo sam się przejechałem :wink:
Bobi
Dodano
20.08.2005 10:58:18
Control:
Przemyslaw...zgadzam sie z Toba w 100%..zwlaszcza w 2/ i 3/ pkt...bravo za dobry wniosek...


Starszego tematu nie znalazłaś ?? Spróbuj moźe dasz radę ...

Update: Jednak znalazłaś ....

Update: Bobi ale o co chodzi ?? ;) :mrgreen:
PS. Dzięki za zwrócenie uwagi, bo po ksywie w źyciu bym się nie domyślił.
Żółty
Dodano
20.08.2005 01:55:25
Przemyslaw...zgadzam sie z Toba w 100%..zwlaszcza w 2/ i 3/ pkt...bravo za dobry wniosek...
Control
Dodano
20.08.2005 01:22:16
latzky:
jesli cos mi sie nie podoba, to omiajm to, zamiast bojkotowac i protestowac, by to unicestwic :P
I to mi sie w Tobie podoba :wink: .
EL NINO
Dodano
17.08.2003 22:41:22
Przemysław
Dodano:
14.08.2003 16:26:22
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2