Jak usunać wirusa z pendriva

Jest problem ponieważ na moim Pendraiwie 8GB z Kingstona jest wirus.Nie mam pojęcia jak go usunąć.Ponieważ nawet jak na pendraiwie nic nie ma on dalej jest.A o wirusie wiem tylko tyle że po podłączeniu pendraiwa tworzy jakiś fałszywy plik EXPLORER.EXE i jak stworzy ten plik to nie mogę grać w CS i Warcraft III.

Odpowiedzi: 5

Ludzie co wy piszecie/ Infekcja z pendriva to cholerstwo. Żadne usuwanie plików nie pomoże bo podłaczeniu system i tak jest zainfekowany. SDfix Combofix, Gmer, te może pomogą. Dla autora: przegoogluj "infekcja z pendriva" a wieczór masz z głowy na czytaniu
kazec
Dodano
01.05.2010 01:42:11
Możesz też usunąć wirusa ręcznie. Otwórz Panel sterowania a następnie Opcje folderów. W zakładce Widok odznacz Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego (jeżeli wyświetli się komunikat, kliknij Tak). Upewnij się też czy zaznaczona jest opcja Pokaż ukryte pliki i foldery. Po zatwierdzeniu zmian usuń wszystkie ukryte pliki które pojawiły się na pendrive. Po zakończeniu ponownie otwórz Opcje folderów i zaznacz opcję Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego.
kakub
Dodano
29.04.2010 21:58:22
Sformatuj i tyle :lol: Nic nie zostanie, a tym bardziej wirus.
Ucho
Dodano
29.04.2010 18:46:02
Zamiast kombinować ze szczepionkami, poszukaj w opcjach swojego AV możliwości przeskanowania pamięci masowych.
XanTyp
Dodano
29.04.2010 17:14:21
przeskanuj np. szczepionką antywirusową
Dobrol
Dodano
29.04.2010 15:51:14
Dharthez
Dodano:
28.04.2010 14:01:45
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1