Jak usunąć aktualizacje sterownika?

Witam mam problem i nie wiem jak to zrobic a mam viste po angielsku i nie do kona rozumiem wszystko, mianowicie zainstalowalem ultimate mam karte graficzna ATI radeon 200 - troche salaba ale wszystko bylo dobrze poprawne wyswietlanie banerow, reklam itp dopuki nie zainstalowala sie aktualizacja do karty standardowe stery od visty dzialaly poprawnie teraz po nie! I nie wiem jak to odinstalowac czy ktos wie gdzie szukac szukalem w zainstalowanych aktualizacjach dodaj usun i nie ma tego widnieje tylko w historii aktualizacji no i badz tu madry. Czy ktos wie jak to usunąć i gdzie?

Odpowiedzi: 1

Juz znalazlem wystarczylo kliknac na moj komputer menadzer uzadzen karta graficzna i cofnij aktualizacje lub cos takiego i pomoglo.
pharaoh
Dodano
26.04.2007 02:21:17
  • Anathema 26.04.2007 10:41:54

    [quote=pharaoh]Juz znalazlem wystarczylo kliknac na moj komputer menadzer uzadzen karta graficzna i cofnij aktualizacje lub cos takiego i pomoglo.[/quote] Nie coś takiego, tylko [b]Przywróć sterownik[/b] ;) Tak tylko sobie pozwoliłem na precyzję, co by przyszłe pokolenia mogły z tego skorzystać.

pharaoh
Dodano:
26.04.2007 02:00:26
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1