jak ustawić multiline w kontrolce TextBox

Witam moj problem jest nastepujacy, mam strone na ktorej sa komentarze. Wszystkie komentarze zapisane sa w pliku XML, no i wyswietlam je w kontrolce textBox w sposob dynamiczny [code] protected void Page_Load(object sender, EventArgs e) { doc.Load(filename); XmlNode XML = doc.DocumentElement; XmlNodeList nr_user = XML.ChildNodes; for (int i = 0; i < nr_user.Count; i++) { XmlNodeList dane = nr_user[i].ChildNodes; TextBox txt = new TextBox(); Label lbl = new Label(); txt.ReadOnly = true; txt.Text = dane[1].InnerText; lbl.Text = "


" + dane[0].InnerText + "
"; this.form1.Controls.Add(lbl); this.form1.Controls.Add(txt); } }[/code] jednak wszystko wyswietla mi sie w w jednej linii, a chcialbym, by TextBox wyswietlał mi kazdy komentarz w wielu liniach. Za ustawienie wieloliniowości odpowiedzialna jest opcja textMode, jednak piszac txt.TextMode=... wywala mi błąd. Jak mozna zrobic to inaczej, bądz jak powinienem uzyc tej opcji, by działała poprawinie??? Z gory dzieki za pomoc

Odpowiedzi: 2

Może zamiast [code]+"
"[/code] spróbuj wstawiać [code]+Environment.NewLine[/code]
tzok
Dodano
09.11.2009 08:54:16
Jak dodajesz textBoxa to pojawia się nad nim taka strzałeczka jak się go kliknie i tam możesz zaznaczyć MultiLine. Jest też drugi sposób: [quote]textBox1.Multiline = true;[/quote]
newuser
Dodano
08.11.2009 19:55:18
fiacik
Dodano:
02.11.2009 17:56:13
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1