Jak uciec wojsku?

Witam, pisze w bardzo naglej sprawie. Zaczne od poczatku, Zacząłem studia rok temu, jednak po roku podnieśli czesne, tak ze juz nie mołgem się wyrobić z opłatami. W Marcu zrezygnowałem, i czerwcu zapisałem się na nową uczelnie na semestr zimowy. Dostałem zaświadczenie do WKU, tydzien temu dostalem zaproszenie, i dzis tam pojechałem. Za 2 dni mam pojechać na komisje lekarska, bo rok temu miałem pękniecie czaszki, wstrząs mozgu i krwiaka. Jednak obawiam sie ze to nie wystarczy. Do dwoch tygodni od badania mam dostac orzeczenie lekarskie. I co dalej? Co moge zrobic? Mam dobra prace, we wrzesniu slub, rocznik 86. Wiem ze moge napisac prosbe o przydzielenie sluzby zastepczej. Ale wtedy strace prace?

Odpowiedzi: 5

ja czesto zmienialem adres zameldowania az sie w WKU pogubili .... jak juz wiedzialem ze moga pocalowac mnie w ...nos to sam sie zglosilem i poprosilem o stepel do ksiazeczki ze juz jestem przeniesiony do rezerwy.zebyscie widzieli ich miny:wtf:
Doktor X
Dodano
07.07.2008 21:55:53
Ale kombinatorów tu widzę :D
Small Mike
Dodano
06.06.2008 23:02:54
Możesz się zapisać do darmowej szkoły policealnej - cosinus(warszawa i nie tylko) zaświadczenie można dostać w mniej niż tydzień - na zajęciach nie musisz być ani razu, a samo odroczenie do 2010r.
Over
Dodano
06.06.2008 21:45:20
Tatuaż w widocznym miejscu załatwi sprawę. Na wierzchu lub w okolicy kciuka lewej (albo prawej) dłoni najlepiej.
gusioo
Dodano
04.06.2008 18:55:26
Pracy może i nie stracisz, ale jak chcesz pogodzić pracę przez 18 m-cy w szpitalu dziennie 8h z Twoją "osobistą pracą"? Mógłbyś się migać do września, potem pójść do pierwszej lepszej policealnej - za 50 zł masz od ręki zwolnienie z WKU. Musisz jakoś przebidować ten rok - później ponoć problem poboru do armii ma zniknąć na rzecz armii zawodowej i wydaje się to być jako coraz bardziej realna nadzieja.
Ad@$
Dodano
04.06.2008 17:33:18
Lipton
Dodano:
04.06.2008 14:28:26
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1