Jak to ustawić???????????????

W komputerze mam zalogowanych dwóch uźytkowników jako administrator.Zainstalowałem na swoim koncie SDI i działa dobrze. Po przełączeniu na konto drugiego uźytkownika połączenie z siecią jest. Mogę korzystać z Internet Explorera, natomiast połączenie z Qutlock Express zrywa się połączenie z netem. Próba ponownego połączenie nie udaje się. Połączenia z SDI po włączeniu kompa na tym koncie teź nie ma. Wyświetlany jest błąd 777. Po przełączeniu na konto pierwszego uźytkownika komputer pracuje poprawnie. Czy moźna to w jakiś sposób usunąć?

Odpowiedzi: 5

HKEY LOCAL MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionWinlogonSpecialAccountsUserList\r

dodaj konto administratora i zmien wartosc na 1
lub w xp prof dwa razy ctrl+alt+del lub uruchowm w trybie awaryjnym
mrsit
Dodano
19.06.2002 09:32:40
Z podanej strony juź korzystałem. Zastosowane ustawienia spowodowały, źe połączenie z internetem uzyskuję w ciągu kilku sekund, natomiast nie rozwiązało to problemu, który opisałem. Moze ktoś mi podpowie jak się konfiguruje ustawienia administratora.
bogdan
Dodano
18.06.2002 19:57:19
mrsit
Dodano
18.06.2002 09:46:49
mrsit:
1. co rozumiesz poprzez zainstalowanie SDI?
2. Rozumie ze to sa konta uzytkownikow z prawami admina?
3. A probowales skonfigurowac na administratorze (nie uzytkowniku z prawami admina!) ?

Bardzo dziękuję za szybka odpowiedź
Ad.1 Zainstalowałem sterownik SDI z dyskietki i skonfigurowałem połączenie na swoim koncie. I działa wszystkobez zarzutu. Natomiast nie moźna uruchomic połączenia z drugiego konta. Przy przelogowaniu z mojego konta na drugie działa internet explorer natomiast przełączenie na Qutlook Express zrywa połączenie. Natomiast przy uruchomieniu komputera odrazu na drugim koncie połączenia nie moźna uzyskać
Ad.2 Są to konta uźytkowników z prawami administratora
Ad.3 Podejrzewam, źe jest to coś z konfiguracją administratora ale nie bardzo wiem jak to to ustawić
bogdan
Dodano
17.06.2002 17:24:18
1. co rozumiesz poprzez zainstalowanie SDI?
2. Rozumie ze to sa konta uzytkownikow z prawami admina?
3. A probowales skonfigurowac na administratorze (nie uzytkowniku z prawami admina!) ?
mrsit
Dodano
17.06.2002 09:25:51
bogdan
Dodano:
16.06.2002 20:02:58
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1