Jak sprawić aby system działał zawsze jak świeżo po instalacji - szybko i bez problemów ?

Witam, niech każdy napiszę parę słów jak zabezpiecza się przed zaśmiecaniem systemu, oczyszczaniem rejestru, usuwaniem starych folderów po programach, zbędnych plików itd. Macie jakieś propozycję ?

Odpowiedzi: 3

... mój Guru w świecie komputerów powiedział mi kiedyś święte słowa: użytkownicy dzielą się na tych, którzy w pocie czoła starają się zaprowadzić absolutny porządek w komputerze, oraz tych którzy bez najmniejszego wysiłku zaprowadzają w nim kompletny chaos. I właśnie dla tych drugich Bóg stworzył działy IT/helpdesk. Przed zaśmieceniem systemu to się można chronić używając trybu Kiosk, kart Goliath, albo Acronisa uruchomionego w trybie Try&Decide (albo nie uruchamiać kompa wcale). Przed oczyszczaniem rejestru można się obronić ograniczając do niego dostęp np. poprzez uprawnienia. Przed usuwaniem starych programów też można się zabezpieczyć w podobny sposób. Natomiast jak się zabezpieczyć przed usuwaniem zbędnych plików i folderów po programach - to już naprawdę nie wiem (chyba przy użyciu jakiejś Wyższej Inteligencji która zdecyduje które są zbędne a które nie).
Veers
Dodano
01.11.2009 11:20:27
Nie podchodzić do komputera, zamknąć komputer w szafie, wiele jest sposobów.
Ad@$
Dodano
31.10.2009 18:46:06
[quote=~Mike~]Macie jakieś propozycję ?[/quote]Owszem. Jedną. www.google.pl
XanTyp
Dodano
31.10.2009 17:50:39
~Mike~
Dodano:
31.10.2009 16:45:07
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1