Jak się zarejestrować, aby być betatesterem ?

Co muszę zrobic aby byc betatesterem, bo nie wiem jak sie zarejestrowac na tej stronie betatesterow ?

Odpowiedzi: 6

Mam pytanie posiadam Viste Beta 1 oraz key do niej orginalny zarejestrowany na mnie itd. klucz pozyskalem dzieki programowi ELMS for MSDN. zainstalowalem wszystko gra i teraz mam pytnie. Mam ochote zainstalowac najnowsza wersje beta.
1. Skad moge pobrac najnowszy obraz Visty ??
2. Czy klucz ktory posiadam bedzie działa w najnowszej becie ??
3. jesli 2 pierwsze pytania sa na nei to co moge zrobic zeby miec najnowsza bete ??
4. mam problem w becie 1 w postaci sieci i laczenia jej z linuchem a dokladnie jesli chce podloczyc sie do samby i system prosi mnie o login i pass to po wpisaniu twierdzi ze jest nie prawidlowe, w xp jest prawidlowe. W zwiazku z tym nasuwa mi sie pytanie Bug ?? czy problem z szyfrowaniem ?? do domeny ten nie moge sie przylaczyc :((

za wszelka pomoc z gory dzieki.
Pozdrawiam
JaG
Dodano
18.04.2006 19:44:50
A mówiłem/pisąłem, źem slepy – "nie" mnie monitor widać nie wyświetlił – durne bydle ;)

Inna sprawa, źe z tym "mozna – nie mozna" to teź roznie chyba jest, bo zaleźy od źrodła. Nie chodzi mi o miejsce pobierania, a kanał dystrybucji typu jakieś konfoerencje MS, na ktorych moźna się załapać na najdziwniejsze rzeczy.
hnie zmienia to faktu, źe przeciętny user jest zdany na oczekiwanie na realizację obietnicy upublicznienia bety.
Rebe
Dodano
13.04.2006 16:33:17
Rebe : A przeczytales dokladnie moja odpowiedz? :)

Napisalem ze w tej chwili juz NIE MOZNA zostac testerem visty.

i ze moze zostac testerm innych wynalazkow billa .

Pozdrawiam serdecznie :)
Misushatek
Dodano
13.04.2006 16:18:15
Misushatek – jesteś pewnien, źe na liście dosepnych projeków jest Vista ?
Jakoś bowiem dostrzec jej nie mogę – widać moje oczy juz do wymiany się zdadzą i wśrod tych 28 progrmaów się gubią.
Rebe
Dodano
13.04.2006 15:26:12
W tej chwili nie mozna juz zostac testerem visty.

Mozesz zapisac sie i zostac testerem inego wynalazku Billa i jego gromady :D
Tu masz link https://connect.microsoft.com

Pozdro
Misushatek
Dodano
13.04.2006 15:18:43
Spokojnie, nie jestem taki glupi i potrafie zglaszac bledy i wypelniac ankiety :) Tym bardziej ze bylem juz betatesterem kilku systemow (Mac OS 10.x.x, SuSE Linux 8.xx 10xx oraz kilku innych) Tylko nie wiem gdzie mam sie zarejestrowac (nie mam subskrypcji w MSDN bo jest platna). Po prostu nigdy sie za specjalnie M$ (Mcrosoftem) nie zajmowalem i stad ten problem, ot co.

P.S. Sorki za ten nieco nieskladny jezyk w temacie, ale to nie ja pisalem :)

pozdr.
mekintosz
Dodano
07.04.2006 17:28:13
mekintosz
Dodano:
05.04.2006 14:25:18
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1